cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
289 Kč
315 Kč
96.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
103 Kč
34.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajišťuje odstranění námrazy a sněhu ze skel automobilů, dokonale odstraní všechny nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá jej křišťálově čisté, zajišťuje skvělý výhled.
AKCE
-10%Sleva
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
213 Kč
236 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set obsahuje sprchový gel a tělové máslo.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
325 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
AKCE
-10%Sleva
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
CXS Neo-gen 4envi pracovní rukavice latex velikost 9 blistr, 1 pár
CXS Neo-gen 4envi pracovní rukavice latex velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2507939
Kód dod.: 598861
EAN: 8591940358259
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Neo-Gen 4ENVI ve velikosti 9 jsou univerzální ochranné rukavice s latexovým povrchem, které zajišťují pevný úchop i ve vlhkém prostředí.
truckZdarma
TELKYD S 220 POLYVINYL 8.5 KG
TELKYD S 220 POLYVINYL 8.5 KG
Kód: 2504601
Kód dod.: 183500
EAN: 8591235063721
 
3 539 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BAREVNÝ PÍSEK KS 9/3 ČERNÁ 3 KG
BAREVNÝ PÍSEK KS 9/3 ČERNÁ 3 KG
Kód: 2504925
Kód dod.: 419356
EAN: 8591235077506
 
140.70 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
39.90 Kč
1.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 20 litrů.
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
134.90 Kč
1.35Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
54 Kč
54.90 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
AKCE
-2%Sleva
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
54 Kč
54.90 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 70l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
AKCE
-2%Sleva
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
54 Kč
54.90 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
-30%Sleva
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
16.90 Kč
24 Kč
1.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů.
-4%Sleva
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
Kód: 2501926
Kód dod.: 954637
EAN: 5902841471184
 
24.90 Kč
26 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatahovací pytle na odpad odolné proti protržení. Vhodné pro velké koše o objemu 60 l.
-18%Sleva
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
Kód: 2505102
Kód dod.: 954484
EAN: 5902841471061
 
44.90 Kč
54.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolné neprůsvitné šáčky na odpad, sáčky lze použít na jakýkoliv odpadkový koš při správném zvolení velikosti sáčku, šířka 90 cm, výška 110 cm, síla 28 mikronů.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Melitta®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Kód: 2505550
Kód dod.: 954619
EAN: 4008871216199
 
118 Kč
119.90 Kč
23.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na těžký odpad např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Kód: 2508042
Kód dod.: 954518
EAN: 5201314198055
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 35 litrů
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.