cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, červené, 50 ks
Kód: 2500078
Kód dod.: 956126
EAN: 8594158378774
 
14.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
-1%Sleva
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500077
Kód dod.: 956122
EAN: 8594158378699
 
14.90 Kč
15 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
viGO!
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
Kód: 2501774
Kód dod.: 956117
EAN: 5902841451711
100%
54.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické svačinové sáčky mikrotenové v roli o celkovém poštu 150 kusů. Každý sáček má rozměr 32 × 21 cm.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 956110
EAN: 5201314991526
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Fino
Fino pytle na odpad zavazovací 35 l, 30 ks
Kód: 76275
Kód dod.: 954491
EAN: 5201314093114
 
59.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Easy Pack 35 l – pevné pytle na odpad pro každodenní použití doma i v kanceláři.
-10%Sleva
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
35.90 Kč
39.90 Kč
0.72Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad viGO jsou kvalitní, pevné a nepropustné, nepropouští vlhkost a zachovávají tak váš domácí nebo kancelářský odpadkový koš v čistotě.
-12%Sleva
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
126.90 Kč
144.90 Kč
12.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
-15%Sleva
viGO pytle na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
16.90 Kč
19.90 Kč
1.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
viGO pytle na odpadky, silné 22 µ, rozměr pytle 50 × 60 cm, objem 35 litrů, balení 15 kusů.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 954340
EAN: 5201314160779
 
59.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 40 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
AKCE
-2%Sleva
Swirl zatahovací pytle na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
54 Kč
54.90 Kč
5.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
69.90 Kč
4.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky zatahovací 35 l,15 ks,28 µm, 53x60 cm, stříbrnočerná.
Fino Color pytle do odpadkového koše, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
119.90 Kč
2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
Alufix Pytle na odpadky s uchy 60 l 12 ks
Alufix
Alufix Pytle na odpadky s uchy 60 l 12 ks
Kód: 67477
Kód dod.: 954728
EAN: 4823071655728
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky s uchy Alufix mají objem 60 l.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
AKCE
-4%Sleva
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
Kód: 2505583
Kód dod.: 954440
EAN: 4008871215963
 
72 Kč
74.90 Kč
7.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytel rychle přetáhnete přes okraj koše a zavřete. To vše díky elastickému lemu. Pytel nesklouzne a koš tak zůstane čistý.
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
239.90 Kč
23.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix pytle na odpad silné o objemu 240 l, balení 10 ks, tloušťka 35 µ, rozměry 100 × 125 cm, HDPE, černé.
-10%Sleva
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
104.90 Kč
116 Kč
2.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté LDPE pytle na odpad se zatahovací páskou vhodné pro třídění odpadu.
AKCE
-25%Sleva
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
15 Kč
19.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální sáčky z pevné fólie pro účinnou ochranu potravin.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzavíratelným klipsem jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti.
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
103 Kč
34.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Druchema Tenyl
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Kód: 04693
Kód dod.: 500590
EAN: 8594825009154
100%
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné je pro lepení savých a nebo nesavých materiálů. Tenyl je nehořlavé disperzní lepidlo na papír, textil, pěnový polystyren, korek, dlaždice, hliníkovou fólii, dřevo, dřevotřísku a kůži.
AKCE
-10%Sleva
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
213 Kč
236 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set obsahuje sprchový gel a tělové máslo.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
Kód: 2501347
Kód dod.: 667122
EAN: 8591235091984
 
133 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.