cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
120 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu VW TL 774 B v požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu. Pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Kód: 2505650
Kód dod.: 732020
EAN: 7612720201723
 
38 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu WunderBaum závěsný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kanceláře.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 FRAGRANCE ROLLON WILD BEAT 50 ML 3524
STR8 FRAGRANCE ROLLON WILD BEAT 50 ML 3524
Kód: 2603113
Kód dod.: 837192
EAN: 5201314193524
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC MISS SOLEIL COLOR JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 8KS 7739
BIC MISS SOLEIL COLOR JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 8KS 7739
Kód: 2603481
Kód dod.: 882130
EAN: 3086123437739
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8415
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8415
Kód: 2603471
Kód dod.: 882120
EAN: 3086123508415
 
499.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 3 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 24KS 3231
BIC 3 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 24KS 3231
Kód: 2603489
Kód dod.: 882138
EAN: 3086126693231
 
899.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0546
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0546
Kód: 2603475
Kód dod.: 882124
EAN: 3086123220546
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 1 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 36KS 0085
BIC 1 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 36KS 0085
Kód: 2603488
Kód dod.: 882137
EAN: 3086126610085
 
279.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimní náplň do ostřikovačů, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
103 Kč
34.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2201376
Kód dod.: 8571020941
EAN: 5201314991519
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 8571053810
EAN: 5201314185727
 
59.90 Kč
2.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opětovně uzavíratelné sáčky FINO s dvojitým zipem udrží vaše potraviny déle čerstvé – v praktickém mixu tří velikostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Colorwin
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
184.90 Kč
61 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů je praktický pomocník pro okamžité zakrytí šedin a dodání vlasům plnějšího vzhledu.
AKCE
-10%Sleva
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
213 Kč
236 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set obsahuje sprchový gel a tělové máslo.
-14%Sleva
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
Kód: 2603241
Kód dod.: 812032
EAN: 8594001777853
 
36.90 Kč
42.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LACTOVIT TĚL.MLÉKO VYŽIVUJÍCÍ 400 ML NOVÉ 1472
LACTOVIT TĚL.MLÉKO VYŽIVUJÍCÍ 400 ML NOVÉ 1472
Kód: 2603299
Kód dod.: 810565
EAN: 8411135011472
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
Kód: 2603487
Kód dod.: 882136
EAN: 3086124143943
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC MISS SOLEL JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 5456
BIC MISS SOLEL JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 5456
Kód: 2603476
Kód dod.: 882125
EAN: 3086123325456
 
279.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Druchema Tenyl
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Kód: 04693
Kód dod.: 500590
EAN: 8594825009154
100%
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné je pro lepení savých a nebo nesavých materiálů. Tenyl je nehořlavé disperzní lepidlo na papír, textil, pěnový polystyren, korek, dlaždice, hliníkovou fólii, dřevo, dřevotřísku a kůži.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
Kód: 2501347
Kód dod.: 667122
EAN: 8591235091984
 
133 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajišťuje odstranění námrazy a sněhu ze skel automobilů, dokonale odstraní všechny nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá jej křišťálově čisté, zajišťuje skvělý výhled.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.