cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
25.90 Kč
0.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Economy 35 l – cenově výhodné pytle pro lehčí odpad v domácnosti.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
118 Kč
119.90 Kč
9.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolné a silné pytle na suť např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
AKCE
-10%Sleva
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
72 Kč
79.90 Kč
180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů ve spreji, 400 ml
-5%Sleva
viGO pytle na odpad, zatahovací, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovací, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
21.90 Kč
23 Kč
2.19Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 13 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
-4%Sleva
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
24.90 Kč
26 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně se hodí pro malé koše v jakémkoli tvaru. Výrobek je vyroben z nízkohustotního polyethylenu, lze jej recyklovat.
AKCE
-4%Sleva
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
Kód: 2505583
Kód dod.: 954440
EAN: 4008871215963
 
72 Kč
74.90 Kč
7.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytel rychle přetáhnete přes okraj koše a zavřete. To vše díky elastickému lemu. Pytel nesklouzne a koš tak zůstane čistý.
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
239.90 Kč
23.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix pytle na odpad silné o objemu 240 l, balení 10 ks, tloušťka 35 µ, rozměry 100 × 125 cm, HDPE, černé.
-10%Sleva
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
104.90 Kč
116 Kč
2.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté LDPE pytle na odpad se zatahovací páskou vhodné pro třídění odpadu.
AKCE
-4%Sleva
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 ks
151 Products - Swirl®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 ks
Kód: 2505547
Kód dod.: 954614
EAN: 4006508162109
 
86 Kč
89.90 Kč
10.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 120 l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Kód: 2503785
Kód dod.: 954358
EAN: 4823071655063
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mega silné pytle na odpad o objemu 150 l, balení 10 kusů, černé a silné 34 µ (mikronů). Pytle můžete používat na odpad nejen ve vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd.
-13%Sleva
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Quickpack
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Kód: 2505277
Kód dod.: 954635
EAN: 5903829081371
 
102.90 Kč
118 Kč
4.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad odolné proti protrhnutí.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
HET sádra bílá, 3 kg
HET sádra bílá, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
71.90 Kč
23.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
19.50 Kč
19.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Het
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra s dlouhou dobou zpracovatelnosti pro vyrovnávání drobných nerovností minerálních podkladů (omítek, zdiva, panelů, atd.).
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je lehký uhlazující stylingový sprej určený pro suché, nepoddajné a krepaté vlasy.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Bel premium čistí a navíc pečují o vaše zvukovody díky přidaným složkám – výtažku z aloe vera a Provitaminu B5. A nově neobsahují žádné plasty.
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: 904033
EAN: 5900516402242
 
39.90 Kč
0.71Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vatové tyčinky Bella Happy, jsou vyrobeny ze 100% přírodní nebarvené bavlny, jsou šetrné k dětské pokožce a poskytují ji šetrnou péči.
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fungicidní a insekticidní napouštědlo na dřevo. K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
181 Kč
30.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.