cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajišťuje odstranění námrazy a sněhu ze skel automobilů, dokonale odstraní všechny nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá jej křišťálově čisté, zajišťuje skvělý výhled.
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratační podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratační podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
96.90 Kč
3 341.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vytvoří perfektní bázi pro vaše líčení. Tento speciáln
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
495 Kč
16.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
69.90 Kč
23.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
-30%Sleva
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
16.90 Kč
24 Kč
1.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů.
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
39.90 Kč
1.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 20 litrů.
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
134.90 Kč
1.35Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
54 Kč
54.90 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
AKCE
-2%Sleva
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
54 Kč
54.90 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 70l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
AKCE
-2%Sleva
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
54 Kč
54.90 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
325 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
AKCE
-10%Sleva
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
-4%Sleva
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
Kód: 2501926
Kód dod.: 954637
EAN: 5902841471184
 
24.90 Kč
26 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatahovací pytle na odpad odolné proti protržení. Vhodné pro velké koše o objemu 60 l.
-18%Sleva
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
Kód: 2505102
Kód dod.: 954484
EAN: 5902841471061
 
44.90 Kč
54.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolné neprůsvitné šáčky na odpad, sáčky lze použít na jakýkoliv odpadkový koš při správném zvolení velikosti sáčku, šířka 90 cm, výška 110 cm, síla 28 mikronů.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Melitta®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Kód: 2505550
Kód dod.: 954619
EAN: 4008871216199
 
118 Kč
119.90 Kč
23.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na těžký odpad např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Kód: 2508042
Kód dod.: 954518
EAN: 5201314198055
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 35 litrů
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fungicidní a insekticidní napouštědlo na dřevo. K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.