cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color pytle do odpadkového koše, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
134.90 Kč
1.35Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpad Fino, s uchy pro snadnou manipulaci.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovací pytle na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
54 Kč
54.90 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jsou z 95 % vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručeně odolné proti protržení a vodě! Zatáhnete za šňůrku, zavážete a snadno vynesete.
AKCE
-2%Sleva
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovací pytle na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
54 Kč
54.90 Kč
6.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra pevné zatahovací pytle o objemu 70l oceníte zejména při likvidaci těžkého domovního odpadu.
AKCE
-2%Sleva
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
54 Kč
54.90 Kč
4.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
AKCE
-10%Sleva
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
213 Kč
236 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set obsahuje sprchový gel a tělové máslo.
Aspen škrabka na led s molitanovou rukojetí
Neuvedeno
Aspen škrabka na led s molitanovou rukojetí
Kód: 2507857
Kód dod.: 484743
EAN: 8591522209825
 
51.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na led s molitanovou rukojetí Aspen je praktickým a cenově dostupným nástrojem pro efektivní odstraňování námrazy a sněhu z automobilových oken během zimních měsíců.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 40 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 40 cm
Kód: 20829
Kód dod.: 585207
EAN: 8593534441217
80%
71.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 40 cm.
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na okna, sklo a sklokeramické desky s krytkou. Výborná pomůcka pro odstraňování starých nátěrů, barev, vodního kamene ze skel a jiných hladkých rovných povrchů.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
61.90 Kč
62 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 30 cm.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a barevné Bel Rainbow vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
395 Kč
79Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
125 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit je speciální nátěr určený k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
-4%Sleva
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
Kód: 2501926
Kód dod.: 954637
EAN: 5902841471184
 
24.90 Kč
26 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatahovací pytle na odpad odolné proti protržení. Vhodné pro velké koše o objemu 60 l.
-18%Sleva
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
Kód: 2505102
Kód dod.: 954484
EAN: 5902841471061
 
44.90 Kč
54.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolné neprůsvitné šáčky na odpad, sáčky lze použít na jakýkoliv odpadkový koš při správném zvolení velikosti sáčku, šířka 90 cm, výška 110 cm, síla 28 mikronů.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Melitta®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Kód: 2505550
Kód dod.: 954619
EAN: 4008871216199
 
118 Kč
119.90 Kč
23.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na těžký odpad např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Kód: 2508042
Kód dod.: 954518
EAN: 5201314198055
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 35 litrů
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
325 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
AKCE
-10%Sleva
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fungicidní a insekticidní napouštědlo na dřevo. K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.