cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ria Normal, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Normal, tampony, 16 ks
Kód: 73655
Kód dod.: 920004
EAN: 4049500998307
100%
54.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Normal poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro normální menstruaci. Gynekologicky testováno.
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, 5 kg
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, 5 kg
Kód: 87201
Kód dod.: 790017
EAN: 8594004371515
97%
164.90 Kč
32.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné mýdlo s hydratačním účinkem šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Obsahuje glycerin, který zabraňuje vysušování pokožky i při častém použití.
Solvina Mio 2000 tekutý písek, 600 g
Zenit Mio
Solvina Mio 2000 tekutý písek, 600 g
Kód: 07535
Kód dod.: 791001
EAN: 8594004376015
97%
49.90 Kč
83.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivě odstraní tuky, oleje, dehty, pryskyřice, inkousty, saze, tiskařskou barvu a další odolné nečistoty. Univerzální čisticí prostředek se širokým uplatněním.
Riva Soft Flower tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Soft Flower tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302425
Kód dod.: 790029
EAN: 8594004371287
 
79.90 Kč
80 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné tekuté mýdlo, šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Obsahuje glycerin, který zabraňuje vysušování i při častém použití.
Tidy Home utěrka z mikrovlákna PVA Activ na všechny povrchy 30 x 30 cm, 280 g
Tidy Home
Tidy Home utěrka z mikrovlákna PVA Activ na všechny povrchy 30 x 30 cm, 280 g
Kód: 2508403
Kód dod.: 588260
EAN: 0710497223546
 
39.90 Kč
40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úklid a čištění povrchů je nyní snadné a efektivní s utěrkou Tidy Home z mikrovlákna PVA Activ.
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Kód: 2507873
Kód dod.: 916057
EAN: 4052199724003
 
74.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Ria Mini, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Mini, tampony, 16 ks
Kód: 73656
Kód dod.: 920001
EAN: 4251632100002
100%
54.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Mini poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro slabou menstruaci. Gynekologicky testováno.
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
Kód: 1800133
Kód dod.: 856020
EAN: 8595605201492
100%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopná vlasová voda je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů.
Alpa Luna Lopuch bylinný šampon, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Lopuch bylinný šampon, 430 ml
Kód: 12237
Kód dod.: 845408
EAN: 8594001775750
99%
54.90 Kč
127.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon s extraktem lopuchového kořene, který má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a podporuje jejich růst.
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
AKCE
-10%Sleva
Clin Multi Shine, univerzální čistič na lesklé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Multi Shine, univerzální čistič na lesklé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 62805
Kód dod.: 705145
EAN: 9000100866385
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Multi-Shine, univerzální čistič. Rychle a účinně odstraňuje běžné nečistoty z nejrůznějších povrchů – počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží.
AKCE
Big Soft Red 3vrstvý toaletní papír, 10 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Red 3vrstvý toaletní papír, 10 rolí, 17,6 m role
Kód: 75681
Kód dod.: 928098
EAN: 8594042233165
100%
74.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Red je velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy. 10 role v balení. 150 útržků v roli.
Big Soft broskev 2vrstvý toaletní papír, 10 rolí, 19,3 m role
Big Soft®
Big Soft broskev 2vrstvý toaletní papír, 10 rolí, 19,3 m role
Kód: 47762
Kód dod.: 928099
EAN: 8594042232557
60%
74.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Peach s vůní broskví. Velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
AKCE
Big Soft Kamilka 3vrstvý toaletní papír, 4 role, 16,8 m role
Big Soft®
Big Soft Kamilka 3vrstvý toaletní papír, 4 role, 16,8 m role
Kód: 39813
Kód dod.: 700013
EAN: 8588001193294
 
32.90 Kč
8.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Kamilka parfémovaný s vůní heřmánku. Velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
Air Wick náplň do automatického difuzéru – marakuja a tropické mango, 228 ml
Air Wick®
Air Wick náplň do automatického difuzéru – marakuja a tropické mango, 228 ml
Kód: 2601239
Kód dod.: 731773
EAN: 5999109546784
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér exotickou vůní marakuji a manga. Je určena pro difuzér Air Wick Active Fresh.
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina, 20 ml
Air Wick®
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina, 20 ml
Kód: 2601236
Kód dod.: 731762
EAN: 5999109546883
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní. Je určena pro použití v aroma difuzérech Air Wick.
-7%Sleva
Luna Natural koňský balzám s konopím hřejivý 300 ml
Luna Natural
Luna Natural koňský balzám s konopím hřejivý 300 ml
Kód: 2600164
Kód dod.: 812065
EAN: 8594045541458
 
69.90 Kč
74.90 Kč
233Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím hřejivý obsahuje vyváženou kombinaci standardizovaných bylinných extraktů a éterických olejů s hřejivým a prokrvujícím účinkem.
Air Wick Magnólie a kvetoucí třešeň gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Air Wick®
Air Wick Magnólie a kvetoucí třešeň gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Kód: 1805723
Kód dod.: 728049
EAN: 5997321758954
100%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Gel Magnólie a kvetoucí třešeň. Fólii ze přední strany produktu odstraňte zcela nebo částečně, tak zajistíte postupné uvolňování vůně.
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Air Wick®
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Kód: 2601235
Kód dod.: 731756
EAN: 5999109546821
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric elektrický osvěžovač vzduchu provoní interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga. Balení obsahuje zařízení i náplň připravenou k použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.