cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 3 ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 3 ks
Kód: 2508160
Kód dod.: 588238
EAN: 0710497223171
 
29.90 Kč
30 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Drátěnka Tidy Home z kvalitní nerezové oceli je ideální pomocník pro snadné a rychlé odstranění odolných nečistot.
Riva rozmarýn a fialky antibateriální mýdlo, 500 ml
Zenit Riva
Riva rozmarýn a fialky antibateriální mýdlo, 500 ml
Kód: 2504675
Kód dod.: 789221
EAN: 8594004371478.
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo obsahuje antibakteriální přísadu, šetrně myje ruce a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Příjemná květinová parfemace.
-1%Sleva
Tidy Home drátěnka SILON 8g x 3ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka SILON 8g x 3ks
Kód: 2508411
Kód dod.: 588264
EAN: 0710497223225
 
16.90 Kč
17 Kč
5.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silonové drátěnky Tidy Home účinně odstraní zaschlou mastnotu a nečistoty, přitom jsou šetrnější k povrchům než klasické kovové drátěnky.
Tidy Home houba na nádobí profil maxi 1 kus
Tidy Home
Tidy Home houba na nádobí profil maxi 1 kus
Kód: 2601349
Kód dod.: 588296
EAN: 0725765498519
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profilovaná houba na nádobí s abrazivní vrstvou určená pro každodenní mytí.
AKCE
-49%Sleva
Tidy Home Rohož guma interiérová DOMINO obdelník 40 × 60 × 2,2 cm
Tidy Home
Tidy Home Rohož guma interiérová DOMINO obdelník 40 × 60 × 2,2 cm
Kód: 2601367
Kód dod.: 588290
EAN: 0725765498298
 
76 Kč
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vstupní rohož do domácností, kanceláří i technických prostor, kde pomáhá udržet podlahy čisté a omezuje zanášení nečistot z venkovního prostředí.
Tidy Home Petra hadr na podlahu zelený 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Tidy Home
Tidy Home Petra hadr na podlahu zelený 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Kód: 2601372
Kód dod.: 588330
EAN: 0710497223027
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální zelený hadr na podlahu značky Tidy Home o rozměrech 60 × 70 cm a gramáži 180 g – ideální pro mokré i suché vytírání podlah v domácnosti.
-15%Sleva
Ria tampony SILKY super, 16 ks
Hartmann Ria
Ria tampony SILKY super, 16 ks
Kód: 2603199
Kód dod.: 919998
EAN: 4251632100231
 
54.90 Kč
64.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampony Ria SILKY Super s absorpčním jádrem a hladkým povrchem poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu během silnějších dnů menstruace.
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
AKCE
-19%Sleva
BIO BIONE EXCLUSIVE Čistící odličovací pleťové mléko Q10, 255 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE Čistící odličovací pleťové mléko Q10, 255 ml
Kód: 2508568
Kód dod.: 825222
EAN: 8595061607203
 
64.90 Kč
79.90 Kč
254.51Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odličovací pleťové mléko jemně odstraní make-up i nečistoty a díky koenzymu Q10 a hydratačnímu složení zanechá pleť krásně hebkou a svěží.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
AKCE
-16%Sleva
Ria Mini, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Mini, tampony, 16 ks
Kód: 73656
Kód dod.: 920001
EAN: 4251632100002
100%
45.90 Kč
54.90 Kč
2.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Mini poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro slabou menstruaci. Gynekologicky testováno.
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
Kód: 2509011
Kód dod.: 812090
EAN: 8595061611859
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
266.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám BIO BIONE Cannabis Arnika je přírodní emulgel s konopím a arnikou, který při masáži přináší uvolnění svalům, kloubům a pocitu těžkých nohou.
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
AKCE
-17%Sleva
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
Kód: 2508546
Kód dod.: 855650
EAN: 8595061610593
 
74.90 Kč
89.90 Kč
288.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér KERATIN + KOFEIN uhladí a posílí oslabené vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i zdravý lesk.
AKCE
-15%Sleva
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Extra výživný pleťový krém 51 ml
Kód: 2504718
Kód dod.: 821144
EAN: 8595061605704
 
84.90 Kč
99.90 Kč
1 664.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi lehký, rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt ze zelené listové části rostliny Cannabis.
AKCE
-17%Sleva
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační šampon 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační šampon 260 ml
Kód: 2508544
Kód dod.: 845710
EAN: 8595061610586
 
74.90 Kč
89.90 Kč
288.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon regeneruje oslabené vlasy, posiluje jejich strukturu a dodá jim pružnost i zdravý lesk bez zatížení.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
AKCE
-16%Sleva
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
79.90 Kč
94.90 Kč
266.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní emulgel určený k uvolnění namáhaných svalů a kloubů, úlevě při pocitu těžkých nohou a k příjemné regeneraci po fyzické zátěži.
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna Lopuch bylinný šampon, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Lopuch bylinný šampon, 430 ml
Kód: 12237
Kód dod.: 845408
EAN: 8594001775750
99%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon s extraktem lopuchového kořene, který má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a podporuje jejich růst.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
Kód: 1800133
Kód dod.: 856020
EAN: 8595605201492
100%
31.90 Kč
36.90 Kč
265.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopná vlasová voda je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů.
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
Clin Multi Shine, univerzální čistič na lesklé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Multi Shine, univerzální čistič na lesklé povrchy, rozprašovač, 500 ml
Kód: 62805
Kód dod.: 705145
EAN: 9000100866385
100%
66.90 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Multi-Shine, univerzální čistič. Rychle a účinně odstraňuje běžné nečistoty z nejrůznějších povrchů – počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží.
AKCE
Big Soft broskev 2vrstvý toaletní papír, 10 rolí, 19,3 m role
Big Soft®
Big Soft broskev 2vrstvý toaletní papír, 10 rolí, 19,3 m role
Kód: 47762
Kód dod.: 928099
EAN: 8594042232557
60%
63.90 Kč
6.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Peach s vůní broskví. Velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.