cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601119
Kód dod.: 765275
EAN: 4061746508034
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
PATTEX Fix oboustranná extra silná lepicí montážní páska, nosnost 80 kg, 1,5 m × 19 mm
Henkel Pattex®
PATTEX Fix oboustranná extra silná lepicí montážní páska, nosnost 80 kg, 1,5 m × 19 mm
Kód: 2507267
Kód dod.: 502013
EAN: 9000100778909
 
145 Kč
96.67Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranná extra silná lepicí montážní páska s vysokou přilnavostí.
Ariel prací prášek Color 20 praní 1,1 kg
Ariel®
Ariel prací prášek Color 20 praní 1,1 kg
Kód: 2303326
Kód dod.: 757041
EAN: 8006540940259
 
179.90 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel prací prášek Color poskytuje vynikající výsledky při odstraňování skvrn již při prvním praní. Koncentrované složení nabízí možnost praní většího množství prádla na gram pracího prášku.
Gallus prací prášek Color Box, 110 dávek, 6,05 kg
Gallus
Gallus prací prášek Color Box, 110 dávek, 6,05 kg
Kód: 2501690
Kód dod.: 759267
EAN: 4251415302098
 
379.90 Kč
3.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Duck 5v1 s mořskou vůní, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 s mořskou vůní, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02875
Kód dod.: 717560
EAN: 5000204421989
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič WC s příjemnou vůní moře, přípravek vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty. Snižuje nutnost čištění kartáčem a čistí nad i pod vodní hlavou, zaroveň eliminuje veškeré zápachy z toalety.
-7%Sleva
Luna Natural koňský balzám s konopím hřejivý 300 ml
Luna Natural
Luna Natural koňský balzám s konopím hřejivý 300 ml
Kód: 2600164
Kód dod.: 812065
EAN: 8594045541458
 
69.90 Kč
74.90 Kč
233Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím hřejivý obsahuje vyváženou kombinaci standardizovaných bylinných extraktů a éterických olejů s hřejivým a prokrvujícím účinkem.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
AKCE
Merkur prací prášek pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášek pro bílé i barevné prádlo 60 dávek, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
119 Kč
1.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Spolehlivě zabraňuje zpětné vazbě rozpuštěných nečistot na vlákno.
Waschkönig Oriental Color prací prášek box 100 dávek, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Oriental Color prací prášek box 100 dávek, 6 kg
Kód: 2603016
Kód dod.: 759248
EAN: 4260418936742
 
339.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Waschkönig Oriental Color je určený pro praní barevného prádla.
BIC 3 HYBRID PÁNSKÝ HOLÍCÍ STROJEK + 6 KS NH 4014
Bic®
BIC 3 HYBRID PÁNSKÝ HOLÍCÍ STROJEK + 6 KS NH 4014
Kód: 2603468
Kód dod.: 882117
EAN: 3086123194014
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REX prací prášek Aromatherapy Orchid Color 45 dávek
Henkel Rex
REX prací prášek Aromatherapy Orchid Color 45 dávek
Kód: 2601035
Kód dod.: 765281
EAN: 9000101842845
 
289.90 Kč
6.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex prášek Orchid poskytuje dokonalou čistotu. Proniká do vláken, odstraní skvrny, rozzáří barvy vašeho oblečení a zároveň jej provoní svěží a dlouhotrvající vůní.
Persil Expert Freshness by Silan prací prášek, 71 praní
Henkel Persil
Persil Expert Freshness by Silan prací prášek, 71 praní
Kód: 2601032
Kód dod.: 765278
EAN: 9000101849554
 
559.90 Kč
7.89Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil prací prášek Expert Freshness by Silan pomáhá udržet prádlo čisté a svěží. Je vhodný pro každodenní praní prádla.
Essence Polly Pocket hřeben na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Essence
Essence Polly Pocket hřeben na vlasy 01 A Polly Kinda Mood! 1 kus
Kód: 2501977
Kód dod.: ES539755
EAN: 4059729539755
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte a rozčesejte vlasy jednoduše bez nepříjemného tahání pomocí hřebenu Essence Polly Pocket 01
-1%Sleva
Mako zakrývací stavební PVC lepicí páska, štukatérská, lepí 6 týdnů, šířka 50 mm, délka 33 m
Mako color
Mako zakrývací stavební PVC lepicí páska, štukatérská, lepí 6 týdnů, šířka 50 mm, délka 33 m
Kód: 2505031
Kód dod.: 565140
EAN: 8592884004127
 
149 Kč
150 Kč
4.52Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perforovaná pro oblepovací a zakrývací práce v exteriéru i interiéru, odstranitelná beze stop do 6ti týdnů, vynikající přilnavost, na hladké povrchy, extra silné lepidlo, odolná povětrnostním vlivům a UV záření, teplotně odolná do 70 °C
Duck WC blok Fresh Discs Mořská vůně, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mořská vůně, 36 ml
Kód: 1708993
Kód dod.: 719994
EAN: 5000204339109
93%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Mořská vůně dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost mořskou vůní.
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubní pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odol Whitening zubní pasta pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a podporuje bělejší úsměv v praktickém výhodném balení.
Bros pachový ohradník proti krtkům, psům a kočkám, 450 ml
Bros
Bros pachový ohradník proti krtkům, psům a kočkám, 450 ml
Kód: 63371
Kód dod.: 675691
EAN: 5904517004764
100%
99.90 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros pachový ohradník je ideální na ochranu zahrad a dětských hřišť před nežádoucím působením krtků, psů a koček.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-10%Sleva
Selection prací prášek Universal 80 dávek 8 kg
Selection
Selection prací prášek Universal 80 dávek 8 kg
Kód: 2600643
Kód dod.: 777270
EAN: 8606013178778
 
204 Kč
227 Kč
2.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SELECTION Universal prací prášek účinně pere bílé i barevné prádlo, zanechává ho svěží a čisté.
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
ALPA®
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
Kód: 54529
Kód dod.: 812061
EAN: 8594001778652
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Koňský univerzální masážní balzám je tradiční přípravek určený k úlevě od bolesti svalů a kloubů po fyzické nebo sportovní námaze.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Kód: 2601728
Kód dod.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během chvilky dodá rtům plnost, hladký povrch a bezchybný lesk. Lesk na rty essence what the fake!
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský antiperspirant ve spreji se složením bez alkoholu, který zajistí dlouhodobou, účinnou, ale na oblečení neviditelnou ochranu.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací prášek box 100 dávek, 6 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací prášek box 100 dávek, 6 kg
Kód: 2603015
Kód dod.: 759247
EAN: 4260418936735
 
339.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
AKCE
Merkur pro bílé i barevné prádlo, univerzální prací prášek, 600 g
Merkur
Merkur pro bílé i barevné prádlo, univerzální prací prášek, 600 g
Kód: 43820
Kód dod.: 755012
EAN: 8592613577052
95%
30 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.