cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 35 L
Kód: 2508042
Kód dod.: 954518
EAN: 5201314198055
 
54.90 Kč
2.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 35 litrů
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Melitta®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Kód: 2505550
Kód dod.: 954619
EAN: 4008871216199
 
118 Kč
119.90 Kč
23.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na těžký odpad např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
-18%Sleva
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
Kód: 2505102
Kód dod.: 954484
EAN: 5902841471061
 
44.90 Kč
54.90 Kč
4.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolné neprůsvitné šáčky na odpad, sáčky lze použít na jakýkoliv odpadkový koš při správném zvolení velikosti sáčku, šířka 90 cm, výška 110 cm, síla 28 mikronů.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2201376
Kód dod.: 8571020941
EAN: 5201314991519
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 8571053810
EAN: 5201314185727
 
59.90 Kč
2.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opětovně uzavíratelné sáčky FINO s dvojitým zipem udrží vaše potraviny déle čerstvé – v praktickém mixu tří velikostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Colorwin
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
184.90 Kč
61 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů je praktický pomocník pro okamžité zakrytí šedin a dodání vlasům plnějšího vzhledu.
-5%Sleva
viGO pytle na odpad, zatahovací, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, zatahovací, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1806467
Kód dod.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
21.90 Kč
23 Kč
2.19Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 13 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
-4%Sleva
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
viGO!
viGO pytle na odpad černé, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 ks
Kód: 1808335
Kód dod.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
24.90 Kč
26 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně se hodí pro malé koše v jakémkoli tvaru. Výrobek je vyroben z nízkohustotního polyethylenu, lze jej recyklovat.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 70 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix zatahovací pytle na odpad jsou pevné dvouvrstvé pytle s vysokou elasticitou a odolností proti protržení i propíchnutí.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
100%
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Kód: 2503785
Kód dod.: 954358
EAN: 4823071655063
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mega silné pytle na odpad o objemu 150 l, balení 10 kusů, černé a silné 34 µ (mikronů). Pytle můžete používat na odpad nejen ve vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd.
-13%Sleva
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Quickpack
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Kód: 2505277
Kód dod.: 954635
EAN: 5903829081371
 
102.90 Kč
118 Kč
4.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad odolné proti protrhnutí.
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Kód: 2508044
Kód dod.: 954519
EAN: 5201314198086
 
54.90 Kč
3.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 60 litrů
Fino pytle na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Fino
Fino pytle na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Kód: 2506504
Kód dod.: 954693
EAN: 5900536263915
 
184.90 Kč
23.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní a pevné pytle na větší odpad.
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad o objemu 120 l v balení po 10 kusech, rozměry každého pytle jsou 77 × 110 cm, HDPE, síla pytle 40 mikronů.
AKCE
-4%Sleva
Swirl pytle na objemný odpad 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl pytle na objemný odpad 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 ks
Kód: 2506573
Kód dod.: 954617
EAN: 4006508146284
 
86 Kč
89.90 Kč
8.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na objemný odpad Swirl® jsou pevné, odolné a odolají téměř jakémukoliv druhu odpadu.
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Kód: 2508039
Kód dod.: 954516
EAN: 5201314198017
 
39.90 Kč
0.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 10 litrů.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
325 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
AKCE
-10%Sleva
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
-66%Sleva
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Warm Honey 5 g
Essence
Essence Bright eyes! tyčinka pod oči 02 Warm Honey 5 g
Kód: 2500416
 
EAN: 4059729516800
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční tyčinka Bright eyes! od essence během pár vteřin eliminuje tmavé kruhy a dodá vám odpočatý a sv
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratační podklad pod make-up 29 ml
Essence
Essence Jelly Grip Hydrating Primer hydratační podklad pod make-up 29 ml
Kód: 2401333
 
EAN: 4059729466242
 
96.90 Kč
3 341.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový Jelly Grip Hydrating Primer od Essence vytvoří perfektní bázi pro vaše líčení. Tento speciáln
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.