cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
25.90 Kč
0.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Economy 35 l – cenově výhodné pytle pro lehčí odpad v domácnosti.
-9%Sleva
viGO pytle na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2501832
Kód dod.: 954473
EAN: 5902841470927
 
32.90 Kč
36 Kč
3.29Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 28 µ, rozměr pytle 70 × 105 cm, objem 120 l, balené 10 kusů.
viGO pytle na odpad s vůní jahod, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
viGO!
viGO pytle na odpad s vůní jahod, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
Kód: 2501833
Kód dod.: 954503
EAN: 5902841472266
 
24.90 Kč
0.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na odpadky s parfemací jahod, voňavé a silné 8 µ, rozměr pytle 50 × 56 cm, objem 35 l, balené 26 kusů.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
22.90 Kč
0.82Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HDPE modré pytle na odpad o objemu 60 litrů a velikosti balení 28 kusů. Každý kus má rozměr 58 × 67 cm.
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
118 Kč
119.90 Kč
9.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolné a silné pytle na suť např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
AKCE
-10%Sleva
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
72 Kč
79.90 Kč
180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů ve spreji, 400 ml
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Bel premium čistí a navíc pečují o vaše zvukovody díky přidaným složkám – výtažku z aloe vera a Provitaminu B5. A nově neobsahují žádné plasty.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
181 Kč
30.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
Syoss Blond, 13-0 Ultra zesvětlovač
Henkel Syoss
Syoss Blond, 13-0 Ultra zesvětlovač
Kód: 71026
Kód dod.: 870280
EAN: 9000101744590
70%
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný 13-0 Ultra zesvětlovač zesvětlí vlasy až o 9 odstínů bez nežádoucích oranžových a žlutých tónů. Pro krystalickou blond barvu jako ze salonu.
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
252 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, snímatelný potah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
Polykar tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR(1 kg),  0,17 kg
Polykar
Polykar tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR(1 kg), 0,17 kg
Kód: 2502896
Kód dod.: 512038
EAN: 8594007011333
 
165 Kč
970.59Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PolyTmel Tvrdidlo 60 k Plniči 2K PUR je přípravek je tvrdidlo k polyuretanovému plniči PolyTmel Plnič 2K PUR, které vyvolává vytvrzující reakci. Přidává se bezprostředně před započetím práce.
Eternal na střechy, 307 červenohnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 307 červenohnědá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
1 999 Kč
199.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
58.90 Kč
58.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Kód: 2500068
Kód dod.: 440707
EAN: 8591235056464
 
22.90 Kč
22.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
K nákupu navíc
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Kód: 2501779
Kód dod.: 21335T
EAN: 3386460153812
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
K nákupu navíc
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
K NÁKUPU NAVÍC
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
Kód: 2502091
Kód dod.: 21351T
EAN: 8011003899647
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Knauf
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
255 Kč
51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní stěrková hmota vázaná sádrou, která je obzvláště vhodná pro vyrovnání nerovností, upevnění, modelování, formování a pro vyplnění trhlin v interiérech.
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
Het sádra šedá, 1 kg
Het
Het sádra šedá, 1 kg
Kód: 2503177
Kód dod.: 440709
EAN: 8594002538101
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Sedlecký Kaolín
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Kód: 2502842
Kód dod.: 440950
EAN: 8594024752011
 
339 Kč
13.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Využití kaolinu Sedlec Ia bylo ve výrobě porcelánu a řada výrobců jej dodnes používá jako hlavní plastickou složku hmoty pro plastické vytváření, lití nebo izostatické lisování stolního nádobí.
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
164.90 Kč
165 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chrání vlasy před teplem až do 230 °C, zajišťuje dlouhotrvající ochranu proti krepatění a dodává přirozený lesk bez slepení.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml je lehký stylingový sprej navržený speciálně pro jemné a zplihlé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.