cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
69.90 Kč
3.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu. Při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno.
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 1908623
Kód dod.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
69.90 Kč
3.88Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu. Při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno.
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 ks
Kód: 55806
Kód dod.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky vhodné pro běžný odpad. Do nádob o objemu 60 l. Rozměr pytle je 64 x 71 cm.
Alufix pytle na odpad, 15 µ, 53 × 60 cm, 35 l, 30 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 15 µ, 53 × 60 cm, 35 l, 30 ks
Kód: 66723
Kód dod.: 954360
EAN: 9001376087122
90%
64.90 Kč
2.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky vhodné pro běžný odpad. Do nádob o objemu 35 l. Rozměr pytle je 53 x 60 cm.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
69.90 Kč
5.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 10 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 10 kg
Kód: 2504205
Kód dod.: 300143
EAN: 8595100133281
 
685 Kč
68.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
29.90 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní použití doma i na cestách.
AKCE
-10%Sleva
Eternal na střechy, 309 hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 309 hnědá, 10 kg
Kód: 2503672
Kód dod.: 340291
EAN: 8590892116436
 
1 797 Kč
1 999 Kč
179.7Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
AKCE
-1%Sleva
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
143 Kč
144.90 Kč
7.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka v hliníkovém kalíšku. Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří. Průměr 5,9 cm!
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
131 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit modrý je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex stěrka na okna Wiper pomáhá snadno odstranit vodu a nečistoty ze skleněných povrchů.
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
AKCE
-28%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
17.90 Kč
24.90 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
24.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
AKCE
-20%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
23.90 Kč
29.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Polykar tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR(1 kg),  0,17 kg
Polykar
Polykar tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR(1 kg), 0,17 kg
Kód: 2502896
Kód dod.: 512038
EAN: 8594007011333
 
165 Kč
970.59Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PolyTmel Tvrdidlo 60 k Plniči 2K PUR je přípravek je tvrdidlo k polyuretanovému plniči PolyTmel Plnič 2K PUR, které vyvolává vytvrzující reakci. Přidává se bezprostředně před započetím práce.
Eternal na střechy, 307 červenohnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 307 červenohnědá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
1 999 Kč
199.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
Syoss Blond, 13-0 Ultra zesvětlovač
Henkel Syoss
Syoss Blond, 13-0 Ultra zesvětlovač
Kód: 71026
Kód dod.: 870280
EAN: 9000101744590
70%
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný 13-0 Ultra zesvětlovač zesvětlí vlasy až o 9 odstínů bez nežádoucích oranžových a žlutých tónů. Pro krystalickou blond barvu jako ze salonu.
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
252 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, snímatelný potah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
-9%Sleva
viGO pytle na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2501832
Kód dod.: 954473
EAN: 5902841470927
 
32.90 Kč
36 Kč
3.29Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 28 µ, rozměr pytle 70 × 105 cm, objem 120 l, balené 10 kusů.
viGO pytle na odpad s vůní jahod, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
viGO!
viGO pytle na odpad s vůní jahod, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
Kód: 2501833
Kód dod.: 954503
EAN: 5902841472266
 
24.90 Kč
0.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na odpadky s parfemací jahod, voňavé a silné 8 µ, rozměr pytle 50 × 56 cm, objem 35 l, balené 26 kusů.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
22.90 Kč
0.82Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HDPE modré pytle na odpad o objemu 60 litrů a velikosti balení 28 kusů. Každý kus má rozměr 58 × 67 cm.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
36.90 Kč
2.05Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack voňavé pytle do košů s uchy parfémované levandulí, silné 10 µ, rozměr pytle 60 × 72 cm, objem pytle 60 l, balení 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
25.90 Kč
0.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Economy 35 l – cenově výhodné pytle pro lehčí odpad v domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.