cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
22.90 Kč
0.82Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HDPE modré pytle na odpad o objemu 60 litrů a velikosti balení 28 kusů. Každý kus má rozměr 58 × 67 cm.
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 ks
Kód: 2503785
Kód dod.: 954358
EAN: 4823071655063
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mega silné pytle na odpad o objemu 150 l, balení 10 kusů, černé a silné 34 µ (mikronů). Pytle můžete používat na odpad nejen ve vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd.
-13%Sleva
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Quickpack
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Kód: 2505277
Kód dod.: 954635
EAN: 5903829081371
 
102.90 Kč
118 Kč
4.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad odolné proti protrhnutí.
AKCE
-20%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
23.90 Kč
29.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Bel premium čistí a navíc pečují o vaše zvukovody díky přidaným složkám – výtažku z aloe vera a Provitaminu B5. A nově neobsahují žádné plasty.
K nákupu navíc
Montblanc Signature tělové mléko 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature tělové mléko 100 ml
Kód: 2208624
 
EAN: 3386460114509
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nákupu jakékoliv výrobku nad získáte tělové mléko Montblanc ZDARMA. JEDEN dárek na ZÁKAZNÍKA / OB
K nákupu navíc
Versace Crystal Noir parfém pro ženy 5 ml, Miniautura
Versace
Versace Crystal Noir parfém pro ženy 5 ml, Miniautura
Kód: 2404475
Kód dod.: 20718T
EAN: 8011003891078
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Crystal Noir parfém pro ženy 5 ml, Miniautura
AKCE
-3%Sleva
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
18.90 Kč
19.50 Kč
18.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
HET sádra bílá, 3 kg
HET sádra bílá, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
71.90 Kč
23.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Moschino Toy Boy 2 miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Moschino
Moschino Toy Boy 2 miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Kód: 2603571
 
EAN: 8011003906376
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moschino Toy Boy 2 miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Het
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra s dlouhou dobou zpracovatelnosti pro vyrovnávání drobných nerovností minerálních podkladů (omítek, zdiva, panelů, atd.).
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je lehký uhlazující stylingový sprej určený pro suché, nepoddajné a krepaté vlasy.
K nákupu navíc
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Versace
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Kód: 2603570
 
EAN: 8011003901746
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
AKCE
-3%Sleva
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
56.90 Kč
58.90 Kč
56.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnoty.
AKCE
-4%Sleva
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Kód: 2500068
Kód dod.: 440707
EAN: 8591235056464
 
21.90 Kč
22.90 Kč
21.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
K nákupu navíc
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Kód: 2501779
Kód dod.: 21335T
EAN: 3386460153812
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Knauf
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
255 Kč
51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní stěrková hmota vázaná sádrou, která je obzvláště vhodná pro vyrovnání nerovností, upevnění, modelování, formování a pro vyplnění trhlin v interiérech.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
126 Kč
630Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
K nákupu navíc
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
K NÁKUPU NAVÍC
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
Kód: 2502091
Kód dod.: 21351T
EAN: 8011003899647
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml je lehký stylingový sprej navržený speciálně pro jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratační ochranný sprej určený pro suché a dehydratované vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.