cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-2%Sleva
Swirl zatahovací pytle na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovací pytle na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
54 Kč
54.90 Kč
5.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi pevné a neprůhledné pytle na běžný i těžší odpad jsou vítaným pomocníkem v domě, bytu i kanceláři.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
69.90 Kč
4.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpadky zatahovací 35 l,15 ks,28 µm, 53x60 cm, stříbrnočerná.
Tatrachema Magnéziová živá sůl do koupele, 500 g
Prešovská Relaxa
Tatrachema Magnéziová živá sůl do koupele, 500 g
Kód: 1600307
Kód dod.: 93246
EAN: 8585003993246
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se formou relaxační koupele nebo obkladu s příznivými účinky při kožních problémech, revmatizmu, artritídě, svalových a kloubních bolestech, nervových a srdečně-cévních problémech, při nadměrné, pocení, stresu, hojení ran, desinfekci.
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
214.90 Kč
1 074.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Severochema Auron vata k cídění sříbra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata k cídění sříbra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
39.90 Kč
3 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vata k cídění stříbrných a zlatých předmětů. Vata je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samotného kovu.
Finish sůl do myčky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
44.90 Kč
29.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
AKCE
-11%Sleva
Fiorillo Hrubozrnná sůl do myčky nádobí, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná sůl do myčky nádobí, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 3030FI
EAN: 8017412004016
90%
31 Kč
34.90 Kč
31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nezapomínáte během pravidelné údržby Vaší myčky na nádobí na doplnění soli?
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
BALTECH Fermež lněná P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
235 Kč
313.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
AKCE
-7%Sleva
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Kód: 2507239
Kód dod.: 248118
EAN: 8591235098532
 
549 Kč
589 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tis, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tis, 500 ml
Kód: 2504280
Kód dod.: 330018
EAN: 8591235043167
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, hnědý mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnědý mahagon, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné pytle na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
239.90 Kč
23.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix pytle na odpad silné o objemu 240 l, balení 10 ks, tloušťka 35 µ, rozměry 100 × 125 cm, HDPE, černé.
-10%Sleva
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žluté zatahovací pytle na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
104.90 Kč
116 Kč
2.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté LDPE pytle na odpad se zatahovací páskou vhodné pro třídění odpadu.
AKCE
-4%Sleva
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl zatahovací pytle s elastickým lemem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
Kód: 2505583
Kód dod.: 954440
EAN: 4008871215963
 
72 Kč
74.90 Kč
7.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytel rychle přetáhnete přes okraj koše a zavřete. To vše díky elastickému lemu. Pytel nesklouzne a koš tak zůstane čistý.
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
39.90 Kč
0.71Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vatové tyčinky Bella Happy, jsou vyrobeny ze 100% přírodní nebarvené bavlny, jsou šetrné k dětské pokožce a poskytují ji šetrnou péči.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
66.90 Kč
13.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směs do ostřikovačů je velmi účinná čisticí kapalina určená do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel pro letní provoz.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
AKCE
-7%Sleva
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
84 Kč
89.90 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille s levandulí – čisticí přípravek na okna a rámy se svěží levandulovou vůní.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
89.90 Kč
89.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čisticí prostředek na okna a rámy s exotickou vůní květů Ylang Ylang.
Carlson autošampon bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampon bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon bez vosku spolehlivě odstraní nečistoty z karoserie a zanechá váš vůz dokonale čistý a připravený na další péči.
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
495 Kč
16.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.