cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je lehký uhlazující stylingový sprej určený pro suché, nepoddajné a krepaté vlasy.
K nákupu navíc
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Versace
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Kód: 2603570
 
EAN: 8011003901746
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
K nákupu navíc
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
K NÁKUPU NAVÍC
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
Kód: 2502091
Kód dod.: 21351T
EAN: 8011003899647
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Pánská ledvinka černá 1 kus
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
58.90 Kč
58.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Kód: 2500068
Kód dod.: 440707
EAN: 8591235056464
 
22.90 Kč
22.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
K nákupu navíc
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Kód: 2501779
Kód dod.: 21335T
EAN: 3386460153812
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže 4,5 ml
Het sádra šedá, 1 kg
Het
Het sádra šedá, 1 kg
Kód: 2503177
Kód dod.: 440709
EAN: 8594002538101
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Sedlecký Kaolín
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Kód: 2502842
Kód dod.: 440950
EAN: 8594024752011
 
339 Kč
13.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Využití kaolinu Sedlec Ia bylo ve výrobě porcelánu a řada výrobců jej dodnes používá jako hlavní plastickou složku hmoty pro plastické vytváření, lití nebo izostatické lisování stolního nádobí.
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
164.90 Kč
165 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chrání vlasy před teplem až do 230 °C, zajišťuje dlouhotrvající ochranu proti krepatění a dodává přirozený lesk bez slepení.
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Knauf
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
255 Kč
51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní stěrková hmota vázaná sádrou, která je obzvláště vhodná pro vyrovnání nerovností, upevnění, modelování, formování a pro vyplnění trhlin v interiérech.
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml je lehký stylingový sprej navržený speciálně pro jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratační ochranný sprej určený pro suché a dehydratované vlasy.
ZUB.PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Odol®
ZUB.PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Kód: 2603297
Kód dod.: 885168
EAN: 5054563308306
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ZUB.PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Odol®
ZUB.PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Kód: 2603400
Kód dod.: 885169
EAN: 5054563311382
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nákupu navíc
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Kód: 2603566
 
EAN: 3386460156615
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
K nákupu navíc
-100%Sleva
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 79678
 
EAN: 3386460058728
 
0 Kč
821 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Kód: 2404777
Kód dod.: 20801T
EAN: 850049716246
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
69.90 Kč
23.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
495 Kč
16.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
Versace
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
Kód: 2603569
 
EAN: 8011003895786
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.