cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
22.90 Kč
0.82Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HDPE modré pytle na odpad o objemu 60 litrů a velikosti balení 28 kusů. Každý kus má rozměr 58 × 67 cm.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
36.90 Kč
2.05Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack voňavé pytle do košů s uchy parfémované levandulí, silné 10 µ, rozměr pytle 60 × 72 cm, objem pytle 60 l, balení 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
25.90 Kč
0.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Economy 35 l – cenově výhodné pytle pro lehčí odpad v domácnosti.
AKCE
-10%Sleva
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
72 Kč
79.90 Kč
180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů ve spreji, 400 ml
AKCE
-2%Sleva
Swirl Profi pytle na těžký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi pytle na těžký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
118 Kč
119.90 Kč
9.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolné a silné pytle na suť např. pro renovace bytů, domů a dalších objektů.
K nákupu navíc
Montblanc Signature tělové mléko 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature tělové mléko 100 ml
Kód: 2208624
 
EAN: 3386460114509
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nákupu jakékoliv výrobku nad získáte tělové mléko Montblanc ZDARMA. JEDEN dárek na ZÁKAZNÍKA / OB
K nákupu navíc
Versace Crystal Noir parfém pro ženy 5 ml, Miniautura
Versace
Versace Crystal Noir parfém pro ženy 5 ml, Miniautura
Kód: 2404475
Kód dod.: 20718T
EAN: 8011003891078
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Crystal Noir parfém pro ženy 5 ml, Miniautura
AKCE
-3%Sleva
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
18.90 Kč
19.50 Kč
18.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
HET sádra bílá, 3 kg
HET sádra bílá, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
71.90 Kč
23.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Moschino Toy Boy 2 miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Moschino
Moschino Toy Boy 2 miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Kód: 2603571
 
EAN: 8011003906376
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moschino Toy Boy 2 miniatura parfémovaná voda pro muže 5 ml
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Het
Het sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra s dlouhou dobou zpracovatelnosti pro vyrovnávání drobných nerovností minerálních podkladů (omítek, zdiva, panelů, atd.).
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je lehký uhlazující stylingový sprej určený pro suché, nepoddajné a krepaté vlasy.
K nákupu navíc
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Versace
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Kód: 2603570
 
EAN: 8011003901746
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Crystal Emerald miniatura parfémovaná voda pro ženy 5 ml
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Bel premium čistí a navíc pečují o vaše zvukovody díky přidaným složkám – výtažku z aloe vera a Provitaminu B5. A nově neobsahují žádné plasty.
K nákupu navíc
-100%Sleva
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 79678
 
EAN: 3386460058728
 
0 Kč
821 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
K nákupu navíc
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Kód: 2404777
Kód dod.: 20801T
EAN: 850049716246
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
69.90 Kč
23.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
495 Kč
16.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
Versace
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
Kód: 2603569
 
EAN: 8011003895786
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravte svou pleť s primerem essence Glow Like HONEY, který tvoří sjednocený a projasněný základ p
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Knauf
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
255 Kč
51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní stěrková hmota vázaná sádrou, která je obzvláště vhodná pro vyrovnání nerovností, upevnění, modelování, formování a pro vyplnění trhlin v interiérech.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
126 Kč
630Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.