cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
164.90 Kč
165 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chrání vlasy před teplem až do 230 °C, zajišťuje dlouhotrvající ochranu proti krepatění a dodává přirozený lesk bez slepení.
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÍCÍ 10 G 1714
Vaseline®
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÍCÍ 10 G 1714
Kód: 2600534
Kód dod.: 823621
EAN: 8720181061714
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml je lehký stylingový sprej navržený speciálně pro jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratační ochranný sprej určený pro suché a dehydratované vlasy.
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
495 Kč
16.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
69.90 Kč
23.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Tatrachema Prešovská Relaxa sůl do koupele, 1 kg
Prešovská Relaxa
Tatrachema Prešovská Relaxa sůl do koupele, 1 kg
Kód: 15082
Kód dod.: 8304
EAN: 8586001111225
95%
39.90 Kč
39.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepěnivá jodovaná sůl do koupele. Soli příznivě ovlivňují celkový stav lidského organismu. Koupele z Prešovské koupelové soli příznivě ovlivňují celkový stav lidského organismu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý mahagon, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s kuřecím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
AKCE
-8%Sleva
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 023 teak 2,5 l
Kód: 2508300
Kód dod.: 248112
EAN: 8591235098488
 
509 Kč
555 Kč
203.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
AKCE
Jelen Sůl do myčky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
55 Kč
36.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sůl do myčky pro změkčení vody, zabránění vodního kamene a prodloužení života myčky.
Naturalis Levandule sůl do koupele 1 kg
Naturalis
Naturalis Levandule sůl do koupele 1 kg
Kód: 2101454
Kód dod.: 805030
EAN: 8595196908787
 
74.90 Kč
74.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis Levandule je relaxační koupelová sůl s jemnou levandulovou vůní, která pomáhá uvolnit tělo i mysl po náročném dni.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím, 12 × 85 g
Kód: 2501386
Kód dod.: 976430
EAN: 7613039758021
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic masový výběr s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Kód: 2501445
Kód dod.: 974010
EAN: 8590105959805
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Vaše potraviny obarví na modro.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Kód: 2501446
Kód dod.: 974011
EAN: 8590105959829
100%
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý ořech, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý ořech, 500 ml
Kód: 2504277
Kód dod.: 330014
EAN: 8591235043129
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, zelená, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, zelená, 10 ml
Kód: 2503742
Kód dod.: 974003
EAN: 8595004452044
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zelená tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavě hnědá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavě hnědá, 500 ml
Kód: 2504271
Kód dod.: 330008
EAN: 8591235043068
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavý kaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý kaštan, 500 ml
Kód: 2504273
Kód dod.: 330010
EAN: 8591235043082
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.