cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na okna, sklo a sklokeramické desky s krytkou. Výborná pomůcka pro odstraňování starých nátěrů, barev, vodního kamene ze skel a jiných hladkých rovných povrchů.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm
Kód: 2503011
Kód dod.: 585205
EAN: 8593534440357
 
61.90 Kč
62 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 30 cm.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a barevné Bel Rainbow vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
395 Kč
79Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
125 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit je speciální nátěr určený k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Aspen škrabka na led s molitanovou rukojetí
Neuvedeno
Aspen škrabka na led s molitanovou rukojetí
Kód: 2507857
Kód dod.: 484743
EAN: 8591522209825
 
51.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na led s molitanovou rukojetí Aspen je praktickým a cenově dostupným nástrojem pro efektivní odstraňování námrazy a sněhu z automobilových oken během zimních měsíců.
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fungicidní a insekticidní napouštědlo na dřevo. K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
K nákupu navíc
Michael Kors kosmetická taška pánská
Michael Kors
Michael Kors kosmetická taška pánská
Kód: 2603573
 
EAN: 850050174806
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Michael Kors kosmetická taška pánská
K nákupu navíc
-100%Sleva
Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2301540
Kód dod.: 13608
EAN: 3386460132770
 
0 Kč
1 437.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda pro ženy 50 ml
K nákupu navíc
Versace Bright Crystal parfém pro ženy 5 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pro ženy 5 ml
Kód: 2403887
Kód dod.: 20715T
EAN: 8011003891108
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Bright Crystal parfém pro ženy 5 ml
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
159.90 Kč
156.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S kuřetem a lososem v želé. Kapsička bude odpovídat požadavkům všech koťat.
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé 12× 85 g
Kód: 2501390
Kód dod.: 976425
EAN: 7613039758083
 
159.90 Kč
156.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky kuře a ledvinky, hovězí a drůbeží, krůta a játra, jehněčí a telecí. Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
Iron Active Premium čistič  na okna, 500 ml
Severochema Iron
Iron Active Premium čistič na okna, 500 ml
Kód: 2001056
Kód dod.: 705174
EAN: 8595009210847
90%
54.90 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s kuřecím – jemná masová chuť, které žádná kočka neodolá, a porce navíc potěší každý den.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, modrá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, modrá, 10 ml
Kód: 2504625
Kód dod.: 974015
EAN: 8595004453560
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.