cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
-7%Sleva
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
82.90 Kč
89 Kč
5.53Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad extra odolné proti protrhnutí.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní plochý štětec Spokar č. 12 je ideální pomůckou pro školáky, hobby malíře i kreativní tvoření. Díky kvalitnímu syntetickému vlasu zaručuje rovnoměrné nanášení barev a dlouhou životnost.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Velvet Winter 3vrstvé papírové kapesníky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3vrstvé papírové kapesníky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
24.90 Kč
25 Kč
0.44Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
19.90 Kč
0.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
-1%Sleva
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
10.90 Kč
11 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
315 Kč
450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvoří nežloutnoucí, elastické, lesklé nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C. Pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění.
Cink čistič na okna s rozprašovačem 500 ml
Cink
Cink čistič na okna s rozprašovačem 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cink na okna s unikátní Nano Formulí zaručí vašim oknům zářivou čistotu a lesk beze šmouh.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletní krmivo s krůtou pro domácí dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, omezuje tvorbu smotků chlupů a přispívá k celkové vitalitě.
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
-46%Sleva
Hlubna Okena skla a rámy, bez barviv, vůně citronu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez barviv, vůně citronu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
18.90 Kč
34.90 Kč
37.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek na skla, zrcadla, okenní rámy a parapety. Nové složení bez barviv nezpůsobuje nežádoucí zabarvení čištěných povrchů.
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 12 mm, syntetická vlákna 2521 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 12 mm, syntetická vlákna 2521 / 726
Kód: 18831
Kód dod.: 571070
EAN: 8593534250086
 
33.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průměr hlavy 12 mm, syntetická vlákna PA, těleso plastové.
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 16 mm, syntetická vlákna 2523 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 16 mm, syntetická vlákna 2523 / 726
Kód: 18835
Kód dod.: 571068
EAN: 8593534250109
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč zkumavkový 2523/726, syntetická vlákna (PA), vějířek. Kartáč pro dokonalé vyčištění úzkých lahví, váz, zkumavek. Průměr 1,6 cm.
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek vhodný k čištění skel, plastových rámů a parapetů oken. Ve formě koncentrátu.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
21.90 Kč
0.61Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modré pytle na odpad o objemu 35 litrů a velikosti balení 36 kusů. Každý kus má rozměr 48 × 57 cm.
-3%Sleva
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
34.90 Kč
35.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bavlněná vata Bella Cotton je vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Balena je ve fóliovém obalu s uzavíráním typu "flip-top", které umožňuje opakované otevírání a zavírání.
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
219.90 Kč
439.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG odstraňovač plísně je určený pro odstranění plísní z různých povrchů v domácnosti. Balení obsahuje také HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Spokar 7102 školní štětec, č. 8, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 8, balení 10 ks
Kód: 2503331
Kód dod.: 523413
EAN: 8593534710139
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 18 mm, velikost číslo 8.
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.