cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní plochý štětec Spokar č. 12 je ideální pomůckou pro školáky, hobby malíře i kreativní tvoření. Díky kvalitnímu syntetickému vlasu zaručuje rovnoměrné nanášení barev a dlouhou životnost.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
-10%Sleva
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální na sklo a hladké povrchy, především na sklokeramické desky, mikrovlnné trouby a další povrchy zejména v kuchyni.
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Henkel Clin
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
66.90 Kč
67 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 705173
EAN: 8595009210823
60%
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční čisticí prostředek osvědčené kvality určený k mytí, čištění a leštění oken a skleněných ploch.
AKCE
-20%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
35.90 Kč
44.90 Kč
17.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo na čištění brýlí. Bez šmouh, rychleschnoucí, antistatické. Praktické balení do kabelky - ubrousky baleny samostatně.
Spokar 3219/813 kartáč šatový
Spokar®
Spokar 3219/813 kartáč šatový
Kód: 18742
Kód dod.: 570832
EAN: 8593534320161
 
93.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč šatový 3219/813, dřevěné lakované těleso, syntetická vlákna (PP).
-4%Sleva
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
26.90 Kč
27.90 Kč
269Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší a výhodnější balení. Jedlá soda Dr. Oetker je osvědčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, při pečení, úklidu, praní i péči o zdraví.
-13%Sleva
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
112.90 Kč
129.90 Kč
22.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na suť, velmi silné 140 µ, rozměr pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balení 5 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
AKCE
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí.
AKCE
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič oken Clin s vůní pivoňky rychle odstraňuje mastnotu, prach i otisky prstů a zanechává sklo dokonale čisté bez šmouh. Rozprašovač umožňuje aplikaci sprejem nebo pěnou pro přesnější čištění.
Purina ONE Bifensis Junior granule pro koťata s kuřetem 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Junior granule pro koťata s kuřetem 750g
Kód: 2603549
Kód dod.: 976272
EAN: 8445291804012
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Junior je kompletní krmivo s kuřetem pro koťata, které podporuje zdravý růst, správný vývoj mozku i přirozenou obranyschopnost od prvních měsíců života.
-10%Sleva
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
Kód dod.: 705257
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 765149
EAN: 8592613579889
 
149.90 Kč
174.90 Kč
111.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na okna je efektivní prostředek pro čistá a lesklá okna bez šmouh. Díky přírodní síle octa odstraňuje nečistoty, mastnotu a usazeniny z oken, zrcadel i skleněných povrchů.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč pro údržbu oděvů a obuvi. Směs syntetických vláken (PA + PP). Plastové držadlo.
-4%Sleva
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
55.90 Kč
58 Kč
111.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Citrus náplň do čističe oken zajišťuje čistá okna bez šmouh a svěží citrusovou vůni.
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.