cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Cif sprejn UNI na okna a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprejn UNI na okna a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
46.90 Kč
93.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vašemu domovu.
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Kód: 2503329
Kód dod.: 523411
EAN: 8593534710092
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 13 mm, velikost číslo 4.
Parex Premium čistící váleček na textil, 56 listů
Parex
Parex Premium čistící váleček na textil, 56 listů
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex Premium čistící váleček na textil (56 listů) je praktický lepicí váleček určený k rychlému odstranění nečistot z oblečení, čalounění i dalších textilních povrchů.
K nákupu navíc
-100%Sleva
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 79678
 
EAN: 3386460058728
 
0 Kč
821 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Emblem toaletní voda pro muže 100 ml
K nákupu navíc
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Kód: 2404777
Kód dod.: 20801T
EAN: 850049716246
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pro muže 5 ml
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
69.90 Kč
23.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavební, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
495 Kč
16.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
Versace
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
Kód: 2603569
 
EAN: 8011003895786
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Eros Najim miniatura parfum pro muže 5 ml
AKCE
-28%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
17.90 Kč
24.90 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
24.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
AKCE
-10%Sleva
Eternal na střechy, 309 hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 309 hnědá, 10 kg
Kód: 2503672
Kód dod.: 340291
EAN: 8590892116436
 
1 797 Kč
1 999 Kč
179.7Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
AKCE
-1%Sleva
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
143 Kč
144.90 Kč
7.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka v hliníkovém kalíšku. Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří. Průměr 5,9 cm!
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 10 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 10 kg
Kód: 2504205
Kód dod.: 300143
EAN: 8595100133281
 
685 Kč
68.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
29.90 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní použití doma i na cestách.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
131 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit modrý je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex stěrka na okna Wiper pomáhá snadno odstranit vodu a nečistoty ze skleněných povrchů.
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 100257989
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 100255022
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 1041081
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.