cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Henkel Clin
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
66.90 Kč
67 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 705173
EAN: 8595009210823
60%
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční čisticí prostředek osvědčené kvality určený k mytí, čištění a leštění oken a skleněných ploch.
AKCE
-20%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
35.90 Kč
44.90 Kč
17.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo na čištění brýlí. Bez šmouh, rychleschnoucí, antistatické. Praktické balení do kabelky - ubrousky baleny samostatně.
Purina ONE Bifensis Junior granule pro koťata s kuřetem 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Junior granule pro koťata s kuřetem 750g
Kód: 2603549
Kód dod.: 976272
EAN: 8445291804012
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Junior je kompletní krmivo s kuřetem pro koťata, které podporuje zdravý růst, správný vývoj mozku i přirozenou obranyschopnost od prvních měsíců života.
-13%Sleva
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
112.90 Kč
129.90 Kč
22.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na suť, velmi silné 140 µ, rozměr pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balení 5 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
AKCE
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí.
-4%Sleva
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
26.90 Kč
27.90 Kč
269Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší a výhodnější balení. Jedlá soda Dr. Oetker je osvědčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, při pečení, úklidu, praní i péči o zdraví.
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou usnadňuje mytí a stírání skleněných povrchů.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
1 039 Kč
1 040 Kč
273.42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vrchní nátěry asfaltových i plechových střech a pro venkovní ocelové konstrukce již ošetřené asfaltovými nátěry (aspoň penetrace) - nádrže, plechové střechy, drátěné ploty.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 25 cm.
AKCE
-1%Sleva
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
64 Kč
64.90 Kč
2.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka, plně naplněná, v hliníkovém kalíšku.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Kód: 2506671
Kód dod.: 359149
EAN: 8592474104978
 
235 Kč
2 238.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Kód: 2506477
Kód dod.: 359150
EAN: 8592474096068
 
865 Kč
1 730Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Kód: 2508343
Kód dod.: 371992
EAN: 8591235098846
 
415 Kč
83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
-7%Sleva
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
82.90 Kč
89 Kč
5.53Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad extra odolné proti protrhnutí.
AKCE
-20%Sleva
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
39.90 Kč
49.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 769013
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.