cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-33%Sleva
ZUB.PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Odol®
ZUB.PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Kód: 2603400
Kód dod.: 885169
EAN: 5054563311382
 
26.90 Kč
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nákupu navíc
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Kód: 2603566
 
EAN: 3386460156615
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
AKCE
-7%Sleva
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
169 Kč
181 Kč
28.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
Polykar tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR(1 kg),  0,17 kg
Polykar
Polykar tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR(1 kg), 0,17 kg
Kód: 2502896
Kód dod.: 512038
EAN: 8594007011333
 
165 Kč
970.59Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PolyTmel Tvrdidlo 60 k Plniči 2K PUR je přípravek je tvrdidlo k polyuretanovému plniči PolyTmel Plnič 2K PUR, které vyvolává vytvrzující reakci. Přidává se bezprostředně před započetím práce.
Eternal na střechy, 307 červenohnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 307 červenohnědá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
1 999 Kč
199.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
Syoss Blond, 13-0 Ultra zesvětlovač
Henkel Syoss
Syoss Blond, 13-0 Ultra zesvětlovač
Kód: 71026
Kód dod.: 870280
EAN: 9000101744590
70%
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný 13-0 Ultra zesvětlovač zesvětlí vlasy až o 9 odstínů bez nežádoucích oranžových a žlutých tónů. Pro krystalickou blond barvu jako ze salonu.
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, teleskop 120 cm
Spokar®
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, teleskop 120 cm
Kód: 53370
Kód dod.: 585214
EAN: 8593534460225
60%
252 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar stěrka na okna s teleskopickou tyčí, šíře 30 cm, snímatelný potah z mikrovlákna, gumová lišta, teleskopická tyč 120 cm.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Kód: 2506477
Kód dod.: 359150
EAN: 8592474096068
 
865 Kč
1 730Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
AKCE
-1%Sleva
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
64 Kč
64.90 Kč
2.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka, plně naplněná, v hliníkovém kalíšku.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Kód: 2506671
Kód dod.: 359149
EAN: 8592474104978
 
235 Kč
2 238.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Kód: 2508343
Kód dod.: 371992
EAN: 8591235098846
 
415 Kč
83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou usnadňuje mytí a stírání skleněných povrchů.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
1 039 Kč
1 040 Kč
273.42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vrchní nátěry asfaltových i plechových střech a pro venkovní ocelové konstrukce již ošetřené asfaltovými nátěry (aspoň penetrace) - nádrže, plechové střechy, drátěné ploty.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 25 cm.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní plochý štětec Spokar č. 12 je ideální pomůckou pro školáky, hobby malíře i kreativní tvoření. Díky kvalitnímu syntetickému vlasu zaručuje rovnoměrné nanášení barev a dlouhou životnost.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
AKCE
-20%Sleva
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
39.90 Kč
49.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 769013
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.