cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Michael Kors kosmetická taška pánská
Michael Kors
Michael Kors kosmetická taška pánská
Kód: 2603573
 
EAN: 850050174806
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Michael Kors kosmetická taška pánská
AKCE
-28%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
17.90 Kč
24.90 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
24.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
AKCE
-10%Sleva
Eternal na střechy, 309 hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 309 hnědá, 10 kg
Kód: 2503672
Kód dod.: 340291
EAN: 8590892116436
 
1 797 Kč
1 999 Kč
179.7Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
AKCE
-1%Sleva
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
143 Kč
144.90 Kč
7.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka v hliníkovém kalíšku. Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří. Průměr 5,9 cm!
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 10 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolace, 10 kg
Kód: 2504205
Kód dod.: 300143
EAN: 8595100133281
 
685 Kč
68.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem k použití na suché a mírně vlhké podklady.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
29.90 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní použití doma i na cestách.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
131 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit modrý je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex stěrka na okna Wiper pomáhá snadno odstranit vodu a nečistoty ze skleněných povrchů.
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DKNY 24/7 Electric parfémovaná voda pro ženy 30 ml
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 769013
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
-7%Sleva
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
82.90 Kč
89 Kč
5.53Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad extra odolné proti protrhnutí.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní plochý štětec Spokar č. 12 je ideální pomůckou pro školáky, hobby malíře i kreativní tvoření. Díky kvalitnímu syntetickému vlasu zaručuje rovnoměrné nanášení barev a dlouhou životnost.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.