cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Kód: 2503743
Kód dod.: 974004
EAN: 8595004452037
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlutá tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Kód: 2504278
Kód dod.: 330015
EAN: 8591235043136
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Lazurol lihové mořidlo, zeleň, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, zeleň, 500 ml
Kód: 2504281
Kód dod.: 330019
EAN: 8591235043174
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Micka
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Kód: 2508995
Kód dod.: 976397
EAN: 8594048100591
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s hovězím – šťavnatá masová pochoutka, kterou si vaše kočka zamiluje, a bonusová porce navíc udělá radost i vám.
Chejn Myšák s hovězím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovězím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s hovězím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
AKCE
-8%Sleva
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Supermal
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Kód: 2507231
Kód dod.: 248100
EAN: 8591235098471
 
459 Kč
499 Kč
183.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Kód: 2504267
Kód dod.: 330004
EAN: 8591235043020
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
-46%Sleva
Hlubna Okena skla a rámy, bez barviv, vůně citronu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez barviv, vůně citronu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
18.90 Kč
34.90 Kč
37.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek na skla, zrcadla, okenní rámy a parapety. Nové složení bez barviv nezpůsobuje nežádoucí zabarvení čištěných povrchů.
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 12 mm, syntetická vlákna 2521 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 12 mm, syntetická vlákna 2521 / 726
Kód: 18831
Kód dod.: 571070
EAN: 8593534250086
 
33.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průměr hlavy 12 mm, syntetická vlákna PA, těleso plastové.
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 16 mm, syntetická vlákna 2523 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 16 mm, syntetická vlákna 2523 / 726
Kód: 18835
Kód dod.: 571068
EAN: 8593534250109
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč zkumavkový 2523/726, syntetická vlákna (PA), vějířek. Kartáč pro dokonalé vyčištění úzkých lahví, váz, zkumavek. Průměr 1,6 cm.
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek vhodný k čištění skel, plastových rámů a parapetů oken. Ve formě koncentrátu.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
21.90 Kč
0.61Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modré pytle na odpad o objemu 35 litrů a velikosti balení 36 kusů. Každý kus má rozměr 48 × 57 cm.
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
219.90 Kč
439.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG odstraňovač plísně je určený pro odstranění plísní z různých povrchů v domácnosti. Balení obsahuje také HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Spokar 7102 školní štětec, č. 8, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 8, balení 10 ks
Kód: 2503331
Kód dod.: 523413
EAN: 8593534710139
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 18 mm, velikost číslo 8.
-3%Sleva
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
34.90 Kč
35.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bavlněná vata Bella Cotton je vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Balena je ve fóliovém obalu s uzavíráním typu "flip-top", které umožňuje opakované otevírání a zavírání.
Cink čistič na okna s rozprašovačem 500 ml
Cink
Cink čistič na okna s rozprašovačem 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cink na okna s unikátní Nano Formulí zaručí vašim oknům zářivou čistotu a lesk beze šmouh.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletní krmivo s krůtou pro domácí dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, omezuje tvorbu smotků chlupů a přispívá k celkové vitalitě.
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
-10%Sleva
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
149.90 Kč
174.90 Kč
111.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.