cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Cif sprejn UNI na okna a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprejn UNI na okna a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
54.90 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vašemu domovu.
Parex Premium čistící váleček na textil, 56 listů
Parex
Parex Premium čistící váleček na textil, 56 listů
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex Premium čistící váleček na textil (56 listů) je praktický lepicí váleček určený k rychlému odstranění nečistot z oblečení, čalounění i dalších textilních povrchů.
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Kód: 2503329
Kód dod.: 523411
EAN: 8593534710092
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 13 mm, velikost číslo 4.
AKCE
-20%Sleva
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
39.90 Kč
49.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 769013
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
-7%Sleva
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
82.90 Kč
89 Kč
5.53Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad extra odolné proti protrhnutí.
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní plochý štětec Spokar č. 12 je ideální pomůckou pro školáky, hobby malíře i kreativní tvoření. Díky kvalitnímu syntetickému vlasu zaručuje rovnoměrné nanášení barev a dlouhou životnost.
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
AKCE
-20%Sleva
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
39.90 Kč
49.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 12 mm, syntetická vlákna 2521 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 12 mm, syntetická vlákna 2521 / 726
Kód: 18831
Kód dod.: 571070
EAN: 8593534250086
 
33.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průměr hlavy 12 mm, syntetická vlákna PA, těleso plastové.
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 16 mm, syntetická vlákna 2523 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč zkumavkový, průměr 16 mm, syntetická vlákna 2523 / 726
Kód: 18835
Kód dod.: 571068
EAN: 8593534250109
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč zkumavkový 2523/726, syntetická vlákna (PA), vějířek. Kartáč pro dokonalé vyčištění úzkých lahví, váz, zkumavek. Průměr 1,6 cm.
Hlubna Okena skla a rámy, bez barviv, vůně citronu, 500 ml
Hlubna - Okena®
Hlubna Okena skla a rámy, bez barviv, vůně citronu, 500 ml
Kód: 04275
Kód dod.: 705230
EAN: 8594003012204
100%
34.90 Kč
69.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek na skla, zrcadla, okenní rámy a parapety. Nové složení bez barviv nezpůsobuje nežádoucí zabarvení čištěných povrchů.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
21.90 Kč
0.61Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modré pytle na odpad o objemu 35 litrů a velikosti balení 36 kusů. Každý kus má rozměr 48 × 57 cm.
-3%Sleva
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
34.90 Kč
35.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bavlněná vata Bella Cotton je vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Balena je ve fóliovém obalu s uzavíráním typu "flip-top", které umožňuje opakované otevírání a zavírání.
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek vhodný k čištění skel, plastových rámů a parapetů oken. Ve formě koncentrátu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.