cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 769013
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
315 Kč
450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvoří nežloutnoucí, elastické, lesklé nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C. Pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění.
Velvet Winter 3vrstvé papírové kapesníky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3vrstvé papírové kapesníky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
24.90 Kč
25 Kč
0.44Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
19.90 Kč
0.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
-1%Sleva
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
10.90 Kč
11 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
66.90 Kč
13.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směs do ostřikovačů je velmi účinná čisticí kapalina určená do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel pro letní provoz.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Kód: 2506477
Kód dod.: 359150
EAN: 8592474096068
 
865 Kč
1 730Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Kód: 2506671
Kód dod.: 359149
EAN: 8592474104978
 
235 Kč
2 238.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
AKCE
-1%Sleva
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
64 Kč
64.90 Kč
2.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka, plně naplněná, v hliníkovém kalíšku.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Kód: 2508343
Kód dod.: 371992
EAN: 8591235098846
 
415 Kč
83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
1 039 Kč
1 040 Kč
273.42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vrchní nátěry asfaltových i plechových střech a pro venkovní ocelové konstrukce již ošetřené asfaltovými nátěry (aspoň penetrace) - nádrže, plechové střechy, drátěné ploty.
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou usnadňuje mytí a stírání skleněných povrchů.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 25 cm.
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S kuřetem a lososem v želé. Kapsička bude odpovídat požadavkům všech koťat.
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé 12× 85 g
Kód: 2501390
Kód dod.: 976425
EAN: 7613039758083
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky kuře a ledvinky, hovězí a drůbeží, krůta a játra, jehněčí a telecí. Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
-6%Sleva
Supermal lazura S1023 020 kaštan 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 020 kaštan 2,5 l
Kód: 2508296
Kód dod.: 248103
EAN: 8591235098525
 
519 Kč
555 Kč
207.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.