cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml je lehký stylingový sprej navržený speciálně pro jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratační ochranný sprej určený pro suché a dehydratované vlasy.
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
58.90 Kč
58.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty. Podklad musí být pevný, nosný, soudržný, bez prachu a mastnoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 1 kg
Kód: 2500068
Kód dod.: 440707
EAN: 8591235056464
 
22.90 Kč
22.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Knauf
Knauf stěrková hmota vázaná sádrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
255 Kč
51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní stěrková hmota vázaná sádrou, která je obzvláště vhodná pro vyrovnání nerovností, upevnění, modelování, formování a pro vyplnění trhlin v interiérech.
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Kód: 2504265
Kód dod.: 330002
EAN: 8591235043006
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Kód: 2503743
Kód dod.: 974004
EAN: 8595004452037
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlutá tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Kód: 2504278
Kód dod.: 330015
EAN: 8591235043136
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Kód: 2504267
Kód dod.: 330004
EAN: 8591235043020
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Styl Čistič stříbra speciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič stříbra speciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
74.90 Kč
394.21Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek pro důkladnou údržbu všech stříbrných předmětů.
Tatrachema Relaxa Androméda  sůl do koupele, mandarinka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, mandarinka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní mandarinky. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
Lazurol lihové mořidlo, zeleň, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, zeleň, 500 ml
Kód: 2504281
Kód dod.: 330019
EAN: 8591235043174
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Micka
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Kód: 2508995
Kód dod.: 976397
EAN: 8594048100591
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s hovězím – šťavnatá masová pochoutka, kterou si vaše kočka zamiluje, a bonusová porce navíc udělá radost i vám.
Chejn Myšák s hovězím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovězím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s hovězím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
AKCE
-8%Sleva
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Supermal
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Kód: 2507231
Kód dod.: 248100
EAN: 8591235098471
 
459 Kč
499 Kč
183.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v omáčce, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v omáčce, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí, jehněčí, krůtí a kachní příchuť, tuky 2,5%.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pro kočky výběr se zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky výběr se zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé se zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé se zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky s hovězím, drubežím s fazolkami, jehně s rajčaty, krůta s mrkví, vepřové s cuketou. Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
-5%Sleva
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Kód: 2508305
Kód dod.: 248121
EAN: 8591235098495
 
529 Kč
555 Kč
211.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.