cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-20%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
35.90 Kč
44.90 Kč
17.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo na čištění brýlí. Bez šmouh, rychleschnoucí, antistatické. Praktické balení do kabelky - ubrousky baleny samostatně.
-4%Sleva
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
26.90 Kč
27.90 Kč
269Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší a výhodnější balení. Jedlá soda Dr. Oetker je osvědčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, při pečení, úklidu, praní i péči o zdraví.
-13%Sleva
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
112.90 Kč
129.90 Kč
22.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na suť, velmi silné 140 µ, rozměr pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balení 5 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
AKCE
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí.
AKCE
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič oken Clin s vůní pivoňky rychle odstraňuje mastnotu, prach i otisky prstů a zanechává sklo dokonale čisté bez šmouh. Rozprašovač umožňuje aplikaci sprejem nebo pěnou pro přesnější čištění.
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
AKCE
-15%Sleva
Finish sůl do myčky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
139.90 Kč
164.90 Kč
34.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 8316
EAN: 8588001483166
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní eukalyptu. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Kód: 2502028
Kód dod.: 974017
EAN: 8590105959881
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Kód: 2502029
Kód dod.: 974014
EAN: 8590105959720
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Kód: 2502027
Kód dod.: 974009
EAN: 8590105959768
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco barva do potravin prášková je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Syntetická barva pro použití v potravinách.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Kód: 2504266
Kód dod.: 330003
EAN: 8591235043013
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý dub, 500 ml
Kód: 2504268
Kód dod.: 330005
EAN: 8591235043037
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic výběr z ryb nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
Lazurol lihové mořidlo, žlutá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, žlutá, 500 ml
Kód: 2504282
Kód dod.: 330020
EAN: 8591235043181
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Sensations mix kapsiček pro kočky v ochuceném želé s jehněčím, makrelou, treskou a krůtou nabízí bohatý výběr lahodného krmiva.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-6%Sleva
Supermal lazura S1023 021 ořech 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 021 ořech 2,5 l
Kód: 2507234
Kód dod.: 248106
EAN: 8591235098464
 
519 Kč
555 Kč
207.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-5%Sleva
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Kód: 2508305
Kód dod.: 248121
EAN: 8591235098495
 
529 Kč
555 Kč
211.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
NUBIAN KIDS MLÉKO  NA OPALOVÁNÍ  225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLÉKO NA OPALOVÁNÍ 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
234.90 Kč
1 044Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 2× 36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Semo Cibule kuchyňská - jarní Všetana 2 g
Semo
Semo Cibule kuchyňská - jarní Všetana 2 g
Kód: 71188
Kód dod.: 0405232
EAN: 8590396052308
 
8.30 Kč
10.90 Kč
4 150Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
odrůda vhodná k pěstování ze sazečky, kterou lze vysévat také napřímo na plochu 10 m? je potřeba př
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.