cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Purina ONE Bifensis Junior granule pro koťata s kuřetem 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Junior granule pro koťata s kuřetem 750g
Kód: 2603549
Kód dod.: 976272
EAN: 8445291804012
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Junior je kompletní krmivo s kuřetem pro koťata, které podporuje zdravý růst, správný vývoj mozku i přirozenou obranyschopnost od prvních měsíců života.
AKCE
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič oken Clin s vůní pivoňky rychle odstraňuje mastnotu, prach i otisky prstů a zanechává sklo dokonale čisté bez šmouh. Rozprašovač umožňuje aplikaci sprejem nebo pěnou pro přesnější čištění.
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Henkel Clin
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
66.90 Kč
67 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 705173
EAN: 8595009210823
60%
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční čisticí prostředek osvědčené kvality určený k mytí, čištění a leštění oken a skleněných ploch.
AKCE
-20%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
35.90 Kč
44.90 Kč
17.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo na čištění brýlí. Bez šmouh, rychleschnoucí, antistatické. Praktické balení do kabelky - ubrousky baleny samostatně.
-10%Sleva
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální na sklo a hladké povrchy, především na sklokeramické desky, mikrovlnné trouby a další povrchy zejména v kuchyni.
Spokar 3219/813 kartáč šatový
Spokar®
Spokar 3219/813 kartáč šatový
Kód: 18742
Kód dod.: 570832
EAN: 8593534320161
 
93.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč šatový 3219/813, dřevěné lakované těleso, syntetická vlákna (PP).
-13%Sleva
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
112.90 Kč
129.90 Kč
22.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na suť, velmi silné 140 µ, rozměr pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balení 5 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
AKCE
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí.
-4%Sleva
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
26.90 Kč
27.90 Kč
269Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší a výhodnější balení. Jedlá soda Dr. Oetker je osvědčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, při pečení, úklidu, praní i péči o zdraví.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letní směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
66.90 Kč
13.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Směs do ostřikovačů je velmi účinná čisticí kapalina určená do ostřikovačů skel a světlometů všech druhů vozidel pro letní provoz.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
-8%Sleva
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denní krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denní krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
644.90 Kč
699.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení přípravků s okamžitým liftingovým efektem v oblasti obličeje, krku a dekoltu.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionální sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionální sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
316 Kč
351 Kč
10 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení má díky obsahu rostlinné látky bidens pilosa velmi dobrou snášenlivost s pletí. Pleť je ihned po aplikaci jemná, hladká a sjednocená.
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 720040
EAN: 8595025819635
100%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 720042
EAN: 8595025819659
90%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Kód: 02754
Kód dod.: 722012
EAN: 8595000910777
 
294.90 Kč
327.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený ke vkládání do pisoárů zejm. k užití v komunální hygieně. Přípravek zabraňuje tvorbě usazenin a slouží s dezodoraci prostor WC.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Mrkev obecná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Semo
Semo Mrkev obecná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Kód: 05330
Kód dod.: 0422212
EAN: 8590396222107
100%
7.60 Kč
9.90 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jakostní poloraná mrkev vhodná k přímé spotřebě i ke krátkodobému uskladnění. Vyznačuje se lehce kón
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Kedluben raný pro rychlení i pole Blankyt 0,8 g
Semo
Semo Kedluben raný pro rychlení i pole Blankyt 0,8 g
Kód: 05198
Kód dod.: 0403522
EAN: 8590396035202
 
7.60 Kč
9.90 Kč
7 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modrý kedluben představuje ranou, výnosnou odrůdu určenou pro jarní pěstování. Přímý výsev lze prová
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
69.90 Kč
70 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC gel Mint Mission pomáhá odstranit nečistoty z toalety a zanechává svěží mátovou vůni. Je vhodný pro pravidelné čištění toalety.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.