cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím, 12 × 85 g
Kód: 2501386
Kód dod.: 976430
EAN: 7613039758021
 
159.90 Kč
156.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic masový výběr s kuřetem, hovězím, králíkem a jehněčím nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Kód: 2501445
Kód dod.: 974010
EAN: 8590105959805
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Vaše potraviny obarví na modro.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Kód: 2501446
Kód dod.: 974011
EAN: 8590105959829
100%
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, zelená, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, zelená, 10 ml
Kód: 2503742
Kód dod.: 974003
EAN: 8595004452044
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zelená tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavě hnědá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavě hnědá, 500 ml
Kód: 2504271
Kód dod.: 330008
EAN: 8591235043068
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavý kaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý kaštan, 500 ml
Kód: 2504273
Kód dod.: 330010
EAN: 8591235043082
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý ořech, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý ořech, 500 ml
Kód: 2504277
Kód dod.: 330014
EAN: 8591235043129
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-11%Sleva
Fiorillo Hrubozrnná sůl do myčky nádobí, 1 kg
Fiorillo
Fiorillo Hrubozrnná sůl do myčky nádobí, 1 kg
Kód: 2300548
Kód dod.: 3030FI
EAN: 8017412004016
90%
31 Kč
34.90 Kč
31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nezapomínáte během pravidelné údržby Vaší myčky na nádobí na doplnění soli?
Tatrachema Magnéziová živá sůl do koupele, 500 g
Prešovská Relaxa
Tatrachema Magnéziová živá sůl do koupele, 500 g
Kód: 1600307
Kód dod.: 93246
EAN: 8585003993246
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se formou relaxační koupele nebo obkladu s příznivými účinky při kožních problémech, revmatizmu, artritídě, svalových a kloubních bolestech, nervových a srdečně-cévních problémech, při nadměrné, pocení, stresu, hojení ran, desinfekci.
Severochema Auron vata k cídění sříbra a zlata, 10 g
Severochema Auron
Severochema Auron vata k cídění sříbra a zlata, 10 g
Kód: 04217
Kód dod.: 711030
EAN: 8595009212704
100%
39.90 Kč
3 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vata k cídění stříbrných a zlatých předmětů. Vata je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samotného kovu.
Finish sůl do myčky, 1,5 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 06873
Kód dod.: 746004
EAN: 8594002682736
97%
44.90 Kč
29.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, hnědý mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnědý mahagon, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
BALTECH Fermež lněná P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
235 Kč
313.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Kód: 2507239
Kód dod.: 248118
EAN: 8591235098532
 
589 Kč
235.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
214.90 Kč
1 074.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Kód: 2504265
Kód dod.: 330002
EAN: 8591235043006
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-15%Sleva
Finish sůl do myčky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
139.90 Kč
164.90 Kč
34.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 8316
EAN: 8588001483166
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní eukalyptu. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
159.90 Kč
156.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic výběr z ryb nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Kód: 2502028
Kód dod.: 974017
EAN: 8590105959881
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Kód: 2502029
Kód dod.: 974014
EAN: 8590105959720
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Kód: 2502027
Kód dod.: 974009
EAN: 8590105959768
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco barva do potravin prášková je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Syntetická barva pro použití v potravinách.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.