cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v omáčce, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v omáčce, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí, jehněčí, krůtí a kachní příchuť, tuky 2,5%.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Kód: 2503743
Kód dod.: 974004
EAN: 8595004452037
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlutá tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Kód: 2504278
Kód dod.: 330015
EAN: 8591235043136
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Kód: 2504267
Kód dod.: 330004
EAN: 8591235043020
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní citronu, barviva a pomocných látek.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 6098
EAN: 8595025819642
 
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní borovice.
Larrin Plus Wc fialový náhradní váleček, s vůní květin, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradní váleček, s vůní květin, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní květin, barviva a pomocných látek.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 9529
EAN: 8595025817747
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
AKCE
-2%Sleva
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
294 Kč
299.90 Kč
294Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezodorační a čistící přípravek, čistí a uvolňuje příjemnou vůni, zamezuje tvorbě vodního a močového kamene.
AKCE
-2%Sleva
Fixinela WC tablety do pisoáru borovice, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovice, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
294 Kč
299.90 Kč
294Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezodorační a čistící přípravek, čistí a uvolňuje příjemnou vůni, zamezuje tvorbě vodního a močového kamene.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Semo
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Kód: 92883
Kód dod.: 0409342
EAN: 8590396093400
 
9 Kč
11.90 Kč
1 285.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda pozdní, tyčkové žlutoluské fazole. Jedná se o lusky typu Supermarconi, které dosahují délky
Bref Blue Aktive Chlorine, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Chlorine, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
99.90 Kč
33.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 6512
EAN: 8595025831132
75%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Kód: 1802879
Kód dod.: 6511
EAN: 8595025831125
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 6808
EAN: 8595025835697
 
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Holman
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Kód: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hodí se výborně i do chladnějších podmínek, pěstuje se na venkovních záhonech i ve fóliovnících. Vyk
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304053
Kód dod.: 6909
EAN: 8595025837103
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.