cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
131 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit modrý je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Alufix
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické sáčky na výrobu ledových kuliček značky Alufix jsou ideální pro snadné a hygienické zmrazení ledu v domácnosti.
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
AKCE
-13%Sleva
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 9W00057
EAN: 4009175941640
 
86.90 Kč
99.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
149.90 Kč
174.90 Kč
111.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
-10%Sleva
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na okna je efektivní prostředek pro čistá a lesklá okna bez šmouh. Díky přírodní síle octa odstraňuje nečistoty, mastnotu a usazeniny z oken, zrcadel i skleněných povrchů.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč pro údržbu oděvů a obuvi. Směs syntetických vláken (PA + PP). Plastové držadlo.
-4%Sleva
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
55.90 Kč
58 Kč
111.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Citrus náplň do čističe oken zajišťuje čistá okna bez šmouh a svěží citrusovou vůni.
AKCE
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zajišťuje hygienickou čistotu toalety a svěží vůni při každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
99.90 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáhá zajistit hygienickou čistotu toalety při každém spláchnutí.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velké houby na nádobí BALhome VILTEX Gastro usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky praktickým rozměrům a pohodlnému používání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.