cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Alufix
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Kód: 2404587
Kód dod.: 956129
EAN: 5949509002809
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické sáčky na výrobu ledových kuliček značky Alufix jsou ideální pro snadné a hygienické zmrazení ledu v domácnosti.
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní citronu, barviva a pomocných látek.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 720041
EAN: 8595025819642
 
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní borovice.
Larrin Plus Wc fialový náhradní váleček, s vůní květin, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradní váleček, s vůní květin, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní květin, barviva a pomocných látek.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 720035
EAN: 8595025817747
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
AKCE
-2%Sleva
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
294 Kč
299.90 Kč
294Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezodorační a čistící přípravek, čistí a uvolňuje příjemnou vůni, zamezuje tvorbě vodního a močového kamene.
AKCE
-2%Sleva
Fixinela WC tablety do pisoáru borovice, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovice, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 722027
EAN: 8585003991798
70%
294 Kč
299.90 Kč
294Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezodorační a čistící přípravek, čistí a uvolňuje příjemnou vůni, zamezuje tvorbě vodního a močového kamene.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Semo
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Kód: 92883
Kód dod.: 0409342
EAN: 8590396093400
 
9 Kč
11.90 Kč
1 285.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda pozdní, tyčkové žlutoluské fazole. Jedná se o lusky typu Supermarconi, které dosahují délky
Bref Blue Aktive Chlorine, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Chlorine, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
99.90 Kč
33.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 720030
EAN: 8595025831132
75%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Kód: 1802879
Kód dod.: 720029
EAN: 8595025831125
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 720023
EAN: 8595025835697
 
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Holman
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Kód: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hodí se výborně i do chladnějších podmínek, pěstuje se na venkovních záhonech i ve fóliovnících. Vyk
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.