cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
72.90 Kč
74 Kč
729Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
-8%Sleva
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
219.90 Kč
239.90 Kč
2 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je lehké pleťové sérum navržené pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
39.90 Kč
0.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní sáčky na led do mrazáku s funkcí auto close. Sáčky na led Fino – Jednoduché a praktické řešení pro tvorbu ledu
Velvet Winter 3vrstvé papírové kapesníky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3vrstvé papírové kapesníky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
24.90 Kč
25 Kč
0.44Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
19.90 Kč
0.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
-1%Sleva
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
10.90 Kč
11 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
315 Kč
450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvoří nežloutnoucí, elastické, lesklé nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C. Pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění.
AKCE
-13%Sleva
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 9W00057
EAN: 4009175941640
 
86.90 Kč
99.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexní nátěr, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
1 039 Kč
1 040 Kč
273.42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vrchní nátěry asfaltových i plechových střech a pro venkovní ocelové konstrukce již ošetřené asfaltovými nátěry (aspoň penetrace) - nádrže, plechové střechy, drátěné ploty.
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stěrka na okna, šířka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 25 cm.
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou usnadňuje mytí a stírání skleněných povrchů.
AKCE
-1%Sleva
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
64 Kč
64.90 Kč
2.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka, plně naplněná, v hliníkovém kalíšku.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt 105 g
Kód: 2506671
Kód dod.: 359149
EAN: 8592474104978
 
235 Kč
2 238.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Denas
DENAS aditivum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Kód: 2506477
Kód dod.: 359150
EAN: 8592474096068
 
865 Kč
1 730Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zvýšení přilnavosti barvy DENAS UNIVERZÁL na různé hladké, nesavé, nepochozí, inertní materiály jako je sklo, keramika, porcelán apod. pro aplikaci v interiéru i exteriéru.
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Supermal
Supermal Amarit na zastínění skleníků 5 kg
Kód: 2508343
Kód dod.: 371992
EAN: 8591235098846
 
415 Kč
83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Amarit je speciální nátěrová hmota určená k dočasnému zastínění skleníků, pařenišť a fóliovníků.
-8%Sleva
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denní krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denní krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
644.90 Kč
699.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení přípravků s okamžitým liftingovým efektem v oblasti obličeje, krku a dekoltu.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionální sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionální sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
316 Kč
351 Kč
10 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení má díky obsahu rostlinné látky bidens pilosa velmi dobrou snášenlivost s pletí. Pleť je ihned po aplikaci jemná, hladká a sjednocená.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
69.90 Kč
70 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC gel Mint Mission pomáhá odstranit nečistoty z toalety a zanechává svěží mátovou vůni. Je vhodný pro pravidelné čištění toalety.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
29.90 Kč
5.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvarované houby na nádobí BALhome VILTEX usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky pohodlnému úchopu a praktickému balení po pěti kusech.
-9%Sleva
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
546 Kč
599 Kč
13 650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ představuje jemně tónovaný hydratační krém, kte
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.