cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Nivea Celular Epigenetics omlazující sérum Epicelline 15 ml
Nivea®
Nivea Celular Epigenetics omlazující sérum Epicelline 15 ml
Kód: 2508855
Kód dod.: 822408
EAN: 9005800393889
 
459.90 Kč
494.90 Kč
30 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omlazující sérum Nivea Cellular Epigenetics Epicelline je koncentrovaná péče proti stárnutí pleti v praktickém 15ml balení.
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Kód: 2000102
Kód dod.: 707176
EAN: 8594194890513
 
109.90 Kč
1 998.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
Fre-Pro Bowl Clip Cucumber Melon vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cucumber Melon vonná závěska
Kód: 2000101
Kód dod.: 707174
EAN: 8594194890469
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
Fre-Pro Bowl Clip Mango vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Mango vonná závěska
Kód: 2001301
Kód dod.: 707168
EAN: 8594194890490
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet. Revoluční transparentní design.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Jitka okurky nakládačky seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka okurky nakládačky seté hruboostné 2 g
Kód: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda je geneticky nehořká a má převážně samičí kvetení, Vyznačuje se vysokou odolností vůči plísn
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104263
Kód dod.: 6805
EAN: 8595025835666
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104544
Kód dod.: 6809
EAN: 8595025835703
100%
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Larrin Bridž pisoárové kostky, 1 kg
Styl Larrin®
Larrin Bridž pisoárové kostky, 1 kg
Kód: 2203242
Kód dod.: 722000
EAN: 8595000914904
 
266.90 Kč
266.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně.
Bref WC blok Power Aktiv Lemon & Ocean tuhý 4× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lemon & Ocean tuhý 4× 50 g
Kód: 2210346
Kód dod.: 720160
EAN: 9000101309409
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným způsobem, který zajišťuje čistotu a svěžest ve vaší toaletě od prvního do posledního spláchnutí.
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Kód: 2301896
Kód dod.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící tablety s vůní do nádržky WC jsou skvělým doplňkem pro dokonalou čistotu Vaší toalety.
AKCE
-12%Sleva
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Kód: 2400155
Kód dod.: 720221
EAN: 9000101587494
 
89.90 Kč
102 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpojte se od vnějšího světa a užijte si čas pouze pro sebe. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxační dlouhotrvající vůni a proměňuje vaši toaletu v oázu klidu.
-44%Sleva
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Nivea®
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Kód: 2508171
Kód dod.: 822824
EAN: 9005800381473
 
209.90 Kč
374.90 Kč
6 996.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Derma Skin Clear sérum Rebalance & Clear s kyselinou hyaluronovou, provitamínem B5 a niacinamidem je speciálně vyvinuto pro podrážděnou a namáhanou pleť se sklonem k nedokonalostem.
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
69.90 Kč
70 Kč
6 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
149.90 Kč
174.90 Kč
111.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
-10%Sleva
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na okna je efektivní prostředek pro čistá a lesklá okna bez šmouh. Díky přírodní síle octa odstraňuje nečistoty, mastnotu a usazeniny z oken, zrcadel i skleněných povrchů.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč pro údržbu oděvů a obuvi. Směs syntetických vláken (PA + PP). Plastové držadlo.
-4%Sleva
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
55.90 Kč
58 Kč
111.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Citrus náplň do čističe oken zajišťuje čistá okna bez šmouh a svěží citrusovou vůni.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.