cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Repair s Japonskem inspirovaným složením - s řasou wakame pro suché a poškozené vlasy.
Syoss Volume suchý šampon pro objem vlasů 200ml
Henkel Syoss
Syoss Volume suchý šampon pro objem vlasů 200ml
Kód: 2600791
Kód dod.: 845488
EAN: 9000100695848
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký suchý šampon ve spreji, navržený pro jemné, oslabené vlasy, které postrádají objem. Dodává vlasům svěžest a plnost.
Končící produkty
-30%Sleva
Happy light Dortová svíčka číslice 9 v krabičce
Happy light
Happy light Dortová svíčka číslice 9 v krabičce
Kód: 37123
Kód dod.: 07914
EAN: 8588003300195
 
14 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dortová svíčka ve tvaru číslice 9. ideální na narozeninový dort barva: bílá 
-7%Sleva
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
139.90 Kč
149.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampon speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku hlavy. Má jemné složení bez parfemace, které šetrně osvěží vlasy, aniž by podráždil nebo vysušil pokožku.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507969
Kód dod.: 773127
EAN: 5000204415476
 
224.90 Kč
112.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries je limitovaná edice vonné svíčky, která přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky sladké a ovocné vůni zimních bobulí.
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Omino Bianco
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Kód: 58667
Kód dod.: 713030
EAN: 8003650030320
100%
109.90 Kč
366.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ledové osvěžení pro tělo, tvář i vlasy. Díky mentolu okamžitě chladí. Přináší příval energie i po náročném dni. Zbaví vaše tělo i mysl únavy.
Nivea Men Cool Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vašeho domova kouzelnou zimní atmosféru.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Winter Berries přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky své ovocné a sladké vůni.
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: 855400
EAN: 5010724527481
100%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Original je suchý šampon, který rychle a efektivně osvěží vlasy bez nutnosti použití vody.
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na suché vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na suché vlasy, 250 ml
Kód: 2501932
Kód dod.: 794622
EAN: 8710447174746
 
39.90 Kč
159.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dimension od LUX jsou kvalitní šampóny z Itálie, které vynikají příjemnou vůní a šetrnostní k vaší pokožce.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Biolit elektrický odpařovač proti komárům se suchou náplní 10 polštářků, 7,4 g
Biolit
Biolit elektrický odpařovač proti komárům se suchou náplní 10 polštářků, 7,4 g
Kód: 85250
Kód dod.: 675261
EAN: 5000204357974
100%
144.90 Kč
14.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit elektrický odpařovač se suchou náplní je účinný prostředek proti komárům, který vám zajistí klidný spánek a ochranu doma i na chalupě.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2500188
Kód dod.: 355938
EAN: 8592474018947
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Kód: 2504685
Kód dod.: 301331
EAN: 8591235039559
 
239 Kč
298.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504687
Kód dod.: 301336
EAN: 8591235039573
 
1 179 Kč
235.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Zewa Wisch & Weg Original 2vrstvé papírové utěrky, 2 × 45 útržků
Zewa
Zewa Wisch & Weg Original 2vrstvé papírové utěrky, 2 × 45 útržků
Kód: 2506008
Kód dod.: 908070
EAN: 4006670363151
100%
49.90 Kč
50 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální technologie výroby zaručuje vysokou absorpci a odolnost proti protržení i při namočení.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Kód: 2503994
Kód dod.: 355905
EAN: 8592474019357
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.