cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Kód: 2504006
Kód dod.: 355998
EAN: 8592474019067
 
349 Kč
385 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Biolit elektrický odpařovač proti komárům se suchou náplní 10 polštářků, 7,4 g
Biolit
Biolit elektrický odpařovač proti komárům se suchou náplní 10 polštářků, 7,4 g
Kód: 85250
Kód dod.: 675261
EAN: 5000204357974
100%
144.90 Kč
14.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit elektrický odpařovač se suchou náplní je účinný prostředek proti komárům, který vám zajistí klidný spánek a ochranu doma i na chalupě.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2500188
Kód dod.: 355938
EAN: 8592474018947
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Deo Clean Odor Stop pohlcovač pachů do lednice
Drogerie.cz
Deo Clean Odor Stop pohlcovač pachů do lednice
Kód: 2602809
Kód dod.: 960003
EAN: 8002100241682
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deo Clean Odor Stop je praktický pohlcovač pachů určený do chladniček. Účinně neutralizuje nepříjemné vůně vznikající ze směsi různých potravin, aniž by ovlivňoval jejich chuť, vůni nebo kvalitu.
AKCE
-17%Sleva
Herbavera konopný šampon na suché a lámavé vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera konopný šampon na suché a lámavé vlasy, 550 ml
Kód: 2504753
Kód dod.: 850155
EAN: 8594009470374
 
49.90 Kč
59.90 Kč
90.73Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro suché a lámavé vlasy je určený pro každodenní péči pro suché a lámavé vlasy, ale dobře ošetří i ostatní typy vlasů.
Fino papír na pečení, 42 x 38 cm, 16 archů
Fino
Fino papír na pečení, 42 x 38 cm, 16 archů
Kód: 1808282
Kód dod.: 956046
EAN: 5201314094838
 
44.90 Kč
2.81Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je oboustranný a použitelný na jakoukoliv formu nebo plech, archy přesně padnou na obvyklý plech 42 x 38 cm.
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner tekutá konturovací tužka na oči 01 Black 0,55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner tekutá konturovací tužka na oči 01 Black 0,55 ml
Kód: 87047
Kód dod.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
600 Kč
600 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá konturovací tužka High Precision Liquid vám umožní dosáhnout perfektního výsledku, i pokud je
Syoss Volume suchý šampon pro objem vlasů 200ml
Henkel Syoss
Syoss Volume suchý šampon pro objem vlasů 200ml
Kód: 2600791
Kód dod.: 845488
EAN: 9000100695848
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký suchý šampon ve spreji, navržený pro jemné, oslabené vlasy, které postrádají objem. Dodává vlasům svěžest a plnost.
-7%Sleva
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
139.90 Kč
149.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampon speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku hlavy. Má jemné složení bez parfemace, které šetrně osvěží vlasy, aniž by podráždil nebo vysušil pokožku.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Končící produkty
-30%Sleva
Happy light Dortová svíčka číslice 9 v krabičce
Happy light
Happy light Dortová svíčka číslice 9 v krabičce
Kód: 37123
Kód dod.: 07914
EAN: 8588003300195
 
14 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dortová svíčka ve tvaru číslice 9. ideální na narozeninový dort barva: bílá 
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
394 Kč
656.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
185 Kč
420.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkové bílé univerzální montážní lepidlo můžete použít v interiéru i exteriéru.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 600 ml
Kód: 2504115
Kód dod.: 328322
EAN: 8595073022292
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 4 l
Kód: 2505495
Kód dod.: 328686
EAN: 8591235093452
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7005 šedá myší, 400 ml
Kód: 2503555
Kód dod.: 107066
EAN: 4009506097053
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 2,5 l
REMAL
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 2,5 l
Kód: 2504364
Kód dod.: 328645
EAN: 8591235045840
 
1 415 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.