cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
-7%Sleva
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
139.90 Kč
149.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampon speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku hlavy. Má jemné složení bez parfemace, které šetrně osvěží vlasy, aniž by podráždil nebo vysušil pokožku.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507969
Kód dod.: 773127
EAN: 5000204415476
 
224.90 Kč
112.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries je limitovaná edice vonné svíčky, která přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky sladké a ovocné vůni zimních bobulí.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, černý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, černý mat, 5 kg
Kód: 2503431
Kód dod.: 328772
EAN: 8595002316270
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vašeho domova kouzelnou zimní atmosféru.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Winter Berries přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky své ovocné a sladké vůni.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 0,7 kg
Kód: 2503758
Kód dod.: 359100
EAN: 8592474003189
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: BA527481
EAN: 5010724527481
100%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Original je suchý šampon, který rychle a efektivně osvěží vlasy bez nutnosti použití vody.
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na suché vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón a balzám na suché vlasy, 250 ml
Kód: 2501932
Kód dod.: 794622
EAN: 8710447174746
 
39.90 Kč
159.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dimension od LUX jsou kvalitní šampóny z Itálie, které vynikají příjemnou vůní a šetrnostní k vaší pokožce.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
-5%Sleva
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Druchema Ovo®
OVO obtisky na vajíčka moderní, 12 motivů, 1 arch
Kód: 2600134
Kód dod.: 976006
EAN: 8594825003305
 
19.90 Kč
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obtisky na velikonoční vajíčka s různými motivy jsou krásnou a tradiční technologií zdobení velikonočních vajíček.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
Nubian OF 15 Sprej suchý olej na opalování, 200 ml
Nubian
Nubian OF 15 Sprej suchý olej na opalování, 200 ml
Kód: 2600256
Kód dod.: 815208
EAN: 8586000081925
 
319.90 Kč
1 599.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na opalování s ochranným faktorem 15 ve spreji.
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
-8%Sleva
Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50, 150 ml
Astrid
Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50, 150 ml
Kód: 2601311
Kód dod.: 815036
EAN: 8592297010876
 
269.90 Kč
294.90 Kč
1 799.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká ochrana, inovativní sluneční technologie UVA UVB IR VL, kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů, okamžitý chladivý efekt až -2 °C, odolný proti písku, vysoce voděodolný, vegan, nelepivé složení.
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratační olej na rty 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento olej na rty Hydra Kiss od essence zanechává na rtech nelepivý finiš s vysokým leskem. Spojení
-1%Sleva
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Neuvedeno
Picea pracovní rukavice kombi dámské velikost 8
Kód: 2508748
Kód dod.: 598875
EAN: 8591940075200
 
179 Kč
180 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Picea pracovní rukavice kombi jsou určeny pro ochranu rukou při práci v domácnosti i na zahradě. Poskytují pohodlné nošení a dobrý úchop při manipulaci s nářadím nebo materiálem.
Důbrava Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, 500 ml
Důbrava Akypo
Důbrava Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, 500 ml
Kód: 07913
Kód dod.: 713140
EAN: 8594005500372
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akypo suchá pěna na ruční čištění koberců, potahových látek a čalounění 500 ml slouží k ručnímu čištění koberců i vlněných, čalounění a potahových látek. Neutralizuje pachy.
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denní olejový elixír pro poškozené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
184.90 Kč
2 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro poškozené a suché vlasy - denní olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJEM a VITAMINEM E: pro regeneraci a obnovu poškozených vlasů, vlasům dodá ochranu a vrátí lesk.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.