cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Končící produkty
Artdeco High Precision Liquid Liner tekutá konturovací tužka na oči 01 Black 0,55 ml
Artdeco
Artdeco High Precision Liquid Liner tekutá konturovací tužka na oči 01 Black 0,55 ml
Kód: 87047
Kód dod.: 240.01
EAN: 4019674240014
 
600 Kč
600 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá konturovací tužka High Precision Liquid vám umožní dosáhnout perfektního výsledku, i pokud je
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 112 g
Kód: 2507967
Kód dod.: 773129
EAN: 5000204414875
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle vnese do vašeho domova kouzelnou zimní atmosféru.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle 204 g
Kód: 2508758
Kód dod.: 773155
EAN: 5000204415179
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Winter Berries přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky své ovocné a sladké vůni.
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampon na vlasy pro všechny typy vlasů 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: 855400
EAN: 5010724527481
100%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Original je suchý šampon, který rychle a efektivně osvěží vlasy bez nutnosti použití vody.
Fino papír na pečení, 42 x 38 cm, 16 archů
Fino
Fino papír na pečení, 42 x 38 cm, 16 archů
Kód: 1808282
Kód dod.: 956046
EAN: 5201314094838
 
44.90 Kč
2.81Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je oboustranný a použitelný na jakoukoliv formu nebo plech, archy přesně padnou na obvyklý plech 42 x 38 cm.
AKCE
-17%Sleva
Herbavera konopný šampon na suché a lámavé vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera konopný šampon na suché a lámavé vlasy, 550 ml
Kód: 2504753
Kód dod.: 850155
EAN: 8594009470374
 
49.90 Kč
59.90 Kč
90.73Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro suché a lámavé vlasy je určený pro každodenní péči pro suché a lámavé vlasy, ale dobře ošetří i ostatní typy vlasů.
-7%Sleva
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
139.90 Kč
149.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampon speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku hlavy. Má jemné složení bez parfemace, které šetrně osvěží vlasy, aniž by podráždil nebo vysušil pokožku.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Nubian OF 15 Sprej suchý olej na opalování, 200 ml
Nubian
Nubian OF 15 Sprej suchý olej na opalování, 200 ml
Kód: 2600256
Kód dod.: 815208
EAN: 8586000081925
 
319.90 Kč
1 599.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Olej na opalování s ochranným faktorem 15 ve spreji.
-8%Sleva
Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50, 150 ml
Astrid
Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50, 150 ml
Kód: 2601311
Kód dod.: 815036
EAN: 8592297010876
 
269.90 Kč
294.90 Kč
1 799.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká ochrana, inovativní sluneční technologie UVA UVB IR VL, kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů, okamžitý chladivý efekt až -2 °C, odolný proti písku, vysoce voděodolný, vegan, nelepivé složení.
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Omino Bianco
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Kód: 58667
Kód dod.: 713030
EAN: 8003650030320
100%
109.90 Kč
366.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ledové osvěžení pro tělo, tvář i vlasy. Díky mentolu okamžitě chladí. Přináší příval energie i po náročném dni. Zbaví vaše tělo i mysl únavy.
Nivea Men Cool Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
164.90 Kč
3.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi kvalitní čajové svíčky s vyšším kalíškem a tím i prodlouženou dobou hoření. Výhodný poměr cena / doba hoření.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0620 žlutý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
289 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504345
Kód dod.: 328637
EAN: 8591235045802
 
394 Kč
656.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzální montážní lepidlo bílé, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
185 Kč
420.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkové bílé univerzální montážní lepidlo můžete použít v interiéru i exteriéru.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
352 Kč
469.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.