cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Kód: 2000102
Kód dod.: 707176
EAN: 8594194890513
 
109.90 Kč
1 998.18Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
Fre-Pro Bowl Clip Cucumber Melon vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cucumber Melon vonná závěska
Kód: 2000101
Kód dod.: 707174
EAN: 8594194890469
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
-44%Sleva
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Nivea®
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Kód: 2508171
Kód dod.: 822824
EAN: 9005800381473
 
209.90 Kč
374.90 Kč
6 996.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Derma Skin Clear sérum Rebalance & Clear s kyselinou hyaluronovou, provitamínem B5 a niacinamidem je speciálně vyvinuto pro podrážděnou a namáhanou pleť se sklonem k nedokonalostem.
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
69.90 Kč
70 Kč
6 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 2× 50 g
Kód: 2501959
Kód dod.: 720162
EAN: 9000100656801
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
-7%Sleva
Nivea Celular Epigenetics omlazující sérum Epicelline 15 ml
Nivea®
Nivea Celular Epigenetics omlazující sérum Epicelline 15 ml
Kód: 2508855
Kód dod.: 822408
EAN: 9005800393889
 
459.90 Kč
494.90 Kč
30 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omlazující sérum Nivea Cellular Epigenetics Epicelline je koncentrovaná péče proti stárnutí pleti v praktickém 15ml balení.
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Kód: 2601161
Kód dod.: 719969
EAN: 5000204423693
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky uvolňují při splachování příjemnou mátovou vůni.
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Kód: 2601162
Kód dod.: 719968
EAN: 5000204423662
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky se aplikují přímo do mísy a při každém spláchnutí uvolňují příjemnou vůni.
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Kód: 2602770
Kód dod.: 720268
EAN: 9000101852516
 
169.90 Kč
1 132.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace WC blok s vůní ibišku a melounu náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace WC blok s vůní ibišku a melounu náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602904
Kód dod.: 721034
EAN: 5000204423600
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které udržují toaletu čistou a svěže provoněnou při každém spláchnutí.
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
39.90 Kč
0.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní sáčky na led do mrazáku s funkcí auto close. Sáčky na led Fino – Jednoduché a praktické řešení pro tvorbu ledu
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 6808
EAN: 8595025835697
 
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Holman
Holman F1 Natalie okurky salátovky 1,5 g
Kód: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hodí se výborně i do chladnějších podmínek, pěstuje se na venkovních záhonech i ve fóliovnících. Vyk
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304053
Kód dod.: 6909
EAN: 8595025837103
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304052
Kód dod.: 6910
EAN: 8595025837127
 
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
AKCE
-12%Sleva
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Kód: 2309187
Kód dod.: 720222
EAN: 9000101589054
 
89.90 Kč
102 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpojte se od vnějšího světa a užijte si čas pouze pro sebe. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxační dlouhotrvající vůni a proměňuje vaši toaletu v oázu klidu
AKCE
-12%Sleva
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Kód: 2309188
Kód dod.: 720220
EAN: 9000101588392
 
89.90 Kč
102 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpojte se od vnějšího světa a užijte si čas pouze pro sebe. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxační dlouhotrvající vůni a proměňuje vaši toaletu v oázu klidu.
AKCE
-10%Sleva
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Kód: 2401466
Kód dod.: 720159
EAN: 9000101089882
 
89.90 Kč
99.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličky mají čtyři funkce. Při každém spláchnutí zajišťuje hygienickou čistotu také díky čisticí pěně, obarvuje vodu, zároveň ochraňuje proti vodnímu kameni a přináší dlouhodobou vůni a svěžest.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duální sérum proti vráskám, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duální sérum proti vráskám, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
414.90 Kč
13 830Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Expertní duální sérum obsahuje účinné anti-age ingredience, čistý koenzym Q10 v nejvyšší koncentraci, redukuje hluboké vrásky a pomáhá chránit pleť před poškozením a vznikem vrásek nových.
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradní náplň, vůně citónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému s vůní citronu, barviva a pomocných látek.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.