cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
Supermal lazura S1023 020 kaštan 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 020 kaštan 2,5 l
Kód: 2508296
Kód dod.: 248103
EAN: 8591235098525
 
555 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Aroco tekuté potravinářské barvivo, černá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, černá, 10 ml
Kód: 2504460
Kód dod.: 974005
EAN: 8595004452068
 
34.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černá tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
Supermal lazura S1023 025 sipo 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 025 sipo 2,5 l
Kód: 2508302
Kód dod.: 248115
EAN: 8591235098518
 
555 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý kaštan, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý kaštan, 500 ml
Kód: 2504272
Kód dod.: 330009
EAN: 8591235043075
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-18%Sleva
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
32.90 Kč
39.90 Kč
81.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s kuřecím – jemná masová chuť, které žádná kočka neodolá, a porce navíc potěší každý den.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, modrá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, modrá, 10 ml
Kód: 2504625
Kód dod.: 974015
EAN: 8595004453560
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
AKCE
-7%Sleva
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulí, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
77.90 Kč
84 Kč
77.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille s levandulí – čisticí přípravek na okna a rámy se svěží levandulovou vůní.
AKCE
-13%Sleva
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
77.90 Kč
89.90 Kč
77.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čisticí prostředek na okna a rámy s exotickou vůní květů Ylang Ylang.
Carlson autošampon bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampon bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon bez vosku spolehlivě odstraní nečistoty z karoserie a zanechá váš vůz dokonale čistý a připravený na další péči.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 01349
EAN: 8595000913495
 
294.90 Kč
327.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený ke vkládání do pisoárů zejm. k užití v komunální hygieně. Přípravek zabraňuje tvorbě usazenin a slouží s dezodoraci prostor WC.
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 6154
EAN: 8595025819666
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 6155
EAN: 8595025819673
95%
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přídavkem látky neutralizující nepříjemné pachy. Voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Hrách Vladan raný 50 g
Semo
Semo Hrách Vladan raný 50 g
Kód: 05190
Kód dod.: 0410112
EAN: 8590396101105
 
7.60 Kč
9.90 Kč
152Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrách setý dřeňový raná až velmi raná odrůda výška: 70 cm sklizeň VI-VII pěstujeme v II. trati
-18%Sleva
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
44.90 Kč
54.90 Kč
112.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Apple Fresh 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.