cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Kód: 2504266
Kód dod.: 330003
EAN: 8591235043013
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý dub, 500 ml
Kód: 2504268
Kód dod.: 330005
EAN: 8591235043037
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Supermal lazura S1023 021 ořech 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 021 ořech 2,5 l
Kód: 2507234
Kód dod.: 248106
EAN: 8591235098464
 
555 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Kód: 2508305
Kód dod.: 248121
EAN: 8591235098495
 
555 Kč
222Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Lazurol lihové mořidlo, žlutá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, žlutá, 500 ml
Kód: 2504282
Kód dod.: 330020
EAN: 8591235043181
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
159.90 Kč
156.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Sensations mix kapsiček pro kočky v ochuceném želé s jehněčím, makrelou, treskou a krůtou nabízí bohatý výběr lahodného krmiva.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
NUBIAN KIDS MLÉKO  NA OPALOVÁNÍ  225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLÉKO NA OPALOVÁNÍ 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
234.90 Kč
1 044Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
AKCE
-15%Sleva
Finish sůl do myčky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
139.90 Kč
164.90 Kč
34.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 8316
EAN: 8588001483166
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní eukalyptu. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
159.90 Kč
156.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic výběr z ryb nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
Astrid  Hyaluronic Gold oční sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold oční sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
229.90 Kč
15 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující oční sérum proti vráskám.
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým skvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým skvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
229.90 Kč
7 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrženo pro boj proti vráskám a tmavým skvrnám a obsahuje 92 % složek přírodního původu. Vysoce koncentrované složení se silným rozjasňujícím a anti-aging komplexem.
-32%Sleva
Nivea Rozjasňující sérum Cellular Expert Filler s vitamínem C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňující sérum Cellular Expert Filler s vitamínem C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
379.90 Kč
559.90 Kč
12 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte své pleti zářivý vzhled a hebkost během pouhé minuty díky síle vitamínu C. Dopřejte si svěží a mladistvou pleť s NIVEA Rozjasňujícím sérem Cellular Expert Filler s vitamínem C.
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v kuličkách, obarvuje vodu do modrého odstínu 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v kuličkách, obarvuje vodu do modrého odstínu 2 × 50 g
Kód: 2504996
Kód dod.: 720169
EAN: 9000100889131
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě. Účinný i proti vodnímu kameni. Dokonalá svěžest a hygiena.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
89.90 Kč
90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Hawai je inovativní WC blok ve formě čtyř kuliček, které se postupně rozpouštějí a uvolňují čisticí složky při každém spláchnutí.
-20%Sleva
Nivea Expertní duální sérum proti vráskám a denní krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertní duální sérum proti vráskám a denní krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
509.90 Kč
641 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pleti kompletní péči proti vráskám s výkonnou kombinací NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo působí v dokonalé synergii, aby viditelně redukovalo vrásky, zlepšilo pevnost pleti a dodalo jí mladistvý vzhled.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Cibule kuchyňská jarní Karmen 2 g
Semo
Semo Cibule kuchyňská jarní Karmen 2 g
Kód: 85295
Kód dod.: 0405512
EAN: 8590396055101
 
7.60 Kč
9.90 Kč
3 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poloraná, karmínově červená až fialová Má ploše kulovitý tvar a hodí se jak pro přímé jarní výsevy,
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Holman
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Kód: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rostlina je relativně silně vzrůstná. List je menší, světleji zelený, hodně špičatý. Rostlina pos
RYOR kyselina hyaluronová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyaluronová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
219.90 Kč
7 330Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné, dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vrásek.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.