cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
29.90 Kč
5.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvarované houby na nádobí BALhome VILTEX usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky pohodlnému úchopu a praktickému balení po pěti kusech.
-9%Sleva
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
546 Kč
599 Kč
13 650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ představuje jemně tónovaný hydratační krém, kte
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáhá udržovat toaletu čistou a příjemně provoněnou.
-12%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
89.90 Kč
102 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zajišťuje čistotu toalety a svěží oceánovou vůni.
AKCE
-10%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
89.90 Kč
99.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržet toaletu čistou a svěže voňavou při každém spláchnutí.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC blok 4 × 50 g je závěsný čisticí WC blok určený k udržování čistoty toalety při každém spláchnutí. Kombinuje dvě vůně – citron (Lemon) a oceán (Ocean) – a postupně uvolňuje aktivní látky, které čistí a osvěžují WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
AKCE
Bref Brilliant Gel Arctic Ovean WC blok 3× 42 g
Henkel Bref
Bref Brilliant Gel Arctic Ovean WC blok 3× 42 g
Kód: 2104367
Kód dod.: 720231
EAN: 9000101508123
 
107 Kč
35.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Brilliant Gel se svým All in 1 složením se 4 funkcemi nejen čistí toaletu s každým spláchnutím a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje svěžest a zářivý lesk.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 719990
EAN: 5000204345179
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost květinovou vůní.
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
Kód dod.: 719982
EAN: 5000204329971
 
53 Kč
736.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
129.90 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok je snadný a pohodlný způsob, jak zajistit čistotu ve vaší toaletě od prvního do posledního spláchnutí.
Bref WC blok Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
84.90 Kč
849Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
-8%Sleva
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow 15 ml
Kód: 2508697
Kód dod.: 822403
EAN: 9005800390055
 
219.90 Kč
239.90 Kč
14 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow v balení 15 ml je kompaktní intenzivní sérum navržené pro cílenou péči o rozjasnění pleti.
-32%Sleva
Nivea Rozjasňující sérum Cellular Expert Filler s vitamínem C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňující sérum Cellular Expert Filler s vitamínem C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
379.90 Kč
559.90 Kč
12 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte své pleti zářivý vzhled a hebkost během pouhé minuty díky síle vitamínu C. Dopřejte si svěží a mladistvou pleť s NIVEA Rozjasňujícím sérem Cellular Expert Filler s vitamínem C.
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v kuličkách, obarvuje vodu do modrého odstínu 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, WC blok v kuličkách, obarvuje vodu do modrého odstínu 2 × 50 g
Kód: 2504996
Kód dod.: 720169
EAN: 9000100889131
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě. Účinný i proti vodnímu kameni. Dokonalá svěžest a hygiena.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
89.90 Kč
90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Hawai je inovativní WC blok ve formě čtyř kuliček, které se postupně rozpouštějí a uvolňují čisticí složky při každém spláchnutí.
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým skvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým skvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
229.90 Kč
7 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrženo pro boj proti vráskám a tmavým skvrnám a obsahuje 92 % složek přírodního původu. Vysoce koncentrované složení se silným rozjasňujícím a anti-aging komplexem.
-20%Sleva
Nivea Expertní duální sérum proti vráskám a denní krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertní duální sérum proti vráskám a denní krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
509.90 Kč
641 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pleti kompletní péči proti vráskám s výkonnou kombinací NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo působí v dokonalé synergii, aby viditelně redukovalo vrásky, zlepšilo pevnost pleti a dodalo jí mladistvý vzhled.
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Polar Aqua 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 720028
EAN: 8595025817723
93%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.