cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
AKCE
-20%Sleva
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
39.90 Kč
49.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
174.90 Kč
129.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na okna je efektivní prostředek pro čistá a lesklá okna bez šmouh. Díky přírodní síle octa odstraňuje nečistoty, mastnotu a usazeniny z oken, zrcadel i skleněných povrchů.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
AKCE
-14%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
29.90 Kč
34.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
SCHAUMA KONDICIONÉR VE SPREJI VOLUME&LIFT 200 ML 8402
Henkel Schwarzkopf schauma
SCHAUMA KONDICIONÉR VE SPREJI VOLUME&LIFT 200 ML 8402
Kód: 2603399
Kód dod.: 855411
EAN: 9000101788402
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Alufix
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické sáčky na výrobu ledových kuliček značky Alufix jsou ideální pro snadné a hygienické zmrazení ledu v domácnosti.
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 9W00057
EAN: 4009175941640
 
99.90 Kč
199.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
DIXI PĚNOVÉ MÝDLO S MĚSÍČKEM N.NÁPLŇ 500 ML 6043
Dixi
DIXI PĚNOVÉ MÝDLO S MĚSÍČKEM N.NÁPLŇ 500 ML 6043
Kód: 2603497
Kód dod.: 857050
EAN: 8586000086043
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-8%Sleva
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum pro vyplnění vrásek, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum pro vyplnění vrásek, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
304.90 Kč
329.90 Kč
20 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum pro vyplnění vrásek s prokazatelným účinkem proti hlubokým vráskám.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
169.90 Kč
1 132.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemným zápachům a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovice, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovice, 900 g
Kód: 02748
Kód dod.: 722010
EAN: 8595000910463
 
294.90 Kč
327.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený ke vkládání do pisoárů zejm. k užití v komunální hygieně. Přípravek zabraňuje tvorbě usazenin a slouží s dezodoraci prostor WC.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-22%Sleva
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Semo
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Kód: 39423
Kód dod.: 0432022
EAN: 8590396320209
100%
17 Kč
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rajče tyčkové výnosný hybrid Na rostlinách odstraňujeme boční výhony Zalévejte 1 x týdně větším mn
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velké houby na nádobí BALhome VILTEX Gastro usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky praktickým rozměrům a pohodlnému používání.
AKCE
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zajišťuje hygienickou čistotu toalety a svěží vůni při každém spláchnutí.
AKCE
-2%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
99.90 Kč
102 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáhá zajistit hygienickou čistotu toalety při každém spláchnutí.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
44.90 Kč
898Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
RYOR revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
289.90 Kč
5 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revitalizační sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Semo
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Kód: 85507
Kód dod.: 0406022
EAN: 8590396060204
100%
7.60 Kč
9.90 Kč
3 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda cukety nehybridního typu, která nese větší, tmavozelené plody Kratší plody získávají při pře
AKCE
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC kuličky, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC kuličky, 50 g
Kód: 96528
Kód dod.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
44.90 Kč
898Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eucalyptus, Lemon, Fresh Flowers, mix nejoblíbenějších variant tohoto výrobku v jednom balení. Vůně eukalyptu, citrónu nebo čerstvých květů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.