cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletní krmivo s krůtou pro domácí dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, omezuje tvorbu smotků chlupů a přispívá k celkové vitalitě.
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
AKCE
-13%Sleva
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 9W00057
EAN: 4009175941640
 
86.90 Kč
99.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
DIXI PĚNOVÉ MÝDLO S MĚSÍČKEM N.NÁPLŇ 500 ML 6043
Dixi
DIXI PĚNOVÉ MÝDLO S MĚSÍČKEM N.NÁPLŇ 500 ML 6043
Kód: 2603497
Kód dod.: 857050
EAN: 8586000086043
 
94.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALTECH letní náplň do ostřikovačů, 3 l
BALtech
BALTECH letní náplň do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2500586
Kód dod.: 481209
EAN: 8591235077865
 
45.90 Kč
15.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Zabraňuje světelnému, tepelnému a mechanickému opotřebení pryžových části.
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 00620
EAN: 8594001775026
96%
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Kód: 2502028
Kód dod.: 974017
EAN: 8590105959881
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Kód: 2502029
Kód dod.: 974014
EAN: 8590105959720
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Kód: 2502027
Kód dod.: 974009
EAN: 8590105959768
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco barva do potravin prášková je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Syntetická barva pro použití v potravinách.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, černý eben, 500 ml
Kód: 2504266
Kód dod.: 330003
EAN: 8591235043013
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý dub, 500 ml
Kód: 2504268
Kód dod.: 330005
EAN: 8591235043037
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky s lososem, platýsem, tuňákem a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Fantastic výběr z ryb nabízí výběr lahodného krmiva, které bezpochyby uspokojí touhu vaší kočky po rozmanitosti.
Lazurol lihové mořidlo, žlutá, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, žlutá, 500 ml
Kód: 2504282
Kód dod.: 330020
EAN: 8591235043181
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Felix Sensations mix kapsiček pro kočky v ochuceném želé s jehněčím, makrelou, treskou a krůtou nabízí bohatý výběr lahodného krmiva.
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, modré, 500 ml
Kód: 2504276
Kód dod.: 330013
EAN: 8591235043112
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-6%Sleva
Supermal lazura S1023 021 ořech 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 021 ořech 2,5 l
Kód: 2507234
Kód dod.: 248106
EAN: 8591235098464
 
519 Kč
555 Kč
207.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tmavý dub, 500 ml
Kód: 2504269
Kód dod.: 330006
EAN: 8591235043044
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-5%Sleva
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 080 mahagon 2,5 l
Kód: 2508305
Kód dod.: 248121
EAN: 8591235098495
 
529 Kč
555 Kč
211.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
AKCE
-15%Sleva
Finish sůl do myčky, 4 kg
finish - Calgonit
Finish sůl do myčky, 4 kg
Kód: 52411
Kód dod.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
139.90 Kč
164.90 Kč
34.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčkách nádobí, obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští.
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, eukalyptus, 1 kg
Kód: 14926
Kód dod.: 8316
EAN: 8588001483166
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní eukalyptu. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
NUBIAN KIDS MLÉKO  NA OPALOVÁNÍ  225 ML
Nubian
NUBIAN KIDS MLÉKO NA OPALOVÁNÍ 225 ML
Kód: 2602470
Kód dod.: 815249
EAN: 8585001900174
 
234.90 Kč
1 044Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PERSIL XXL TABLETY 37 DÁVEK EXPERT STAIN RENOVAL DISCS 0767
Henkel Persil
PERSIL XXL TABLETY 37 DÁVEK EXPERT STAIN RENOVAL DISCS 0767
Kód: 2603532
Kód dod.: 716147
EAN: 9000101830767
 
439.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Professional čistič na ploché obrazovky, 200 ml
Kód: 92008
Kód dod.: 705315
EAN: 5902986201462
 
84.90 Kč
424.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí ploché obrazovky, monitory, laptopy, palmtopy, netbooky, smartphony, touchpady, obrazovky přístrojů GPS, skenery a jiné skleněné povrchy
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.