cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
84.90 Kč
849Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličky mají čtyři funkce. Při každém spláchnutí zajišťuje hygienickou čistotu také díky čisticí pěně, obarvuje vodu, zároveň ochraňuje proti vodnímu kameni a přináší dlouhodobou vůni a svěžest.
-1%Sleva
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
72.90 Kč
74 Kč
729Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
-8%Sleva
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
219.90 Kč
239.90 Kč
2 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je lehké pleťové sérum navržené pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
229.90 Kč
15 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D perlové oční sérum s 95 % složek přírodního původu je navrženo pro boj proti vráskám a tmavým kruhům pod očima. Obsahuje silný rozjasňující anti-aging komplex se 4 účinky pro zářivé a mladistvě vypadající oční okolí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
224.90 Kč
7 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťové sérum proti vráskám a pro zářivou pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
87 Kč
1 740Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte pleti jas pomocí pleťového séra ve spreji essence Glow Like HONEY, jež v sobě spojuje pečují
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
102 Kč
680Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Lavender zajišťuje čistotu toalety a příjemnou levandulovou vůni.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC blok 4 × 50 g je závěsný WC blok určený k dlouhodobé hygieně toalety, který při každém spláchnutí čistí, osvěžuje a pomáhá chránit proti usazování nečistot.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
44.90 Kč
898Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržovat toaletu čistou a zanechává příjemnou květinovou vůni po každém spláchnutí.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Alufix
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické sáčky na výrobu ledových kuliček značky Alufix jsou ideální pro snadné a hygienické zmrazení ledu v domácnosti.
AKCE
-14%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
29.90 Kč
34.90 Kč
0.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 9W00057
EAN: 4009175941640
 
99.90 Kč
199.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
-18%Sleva
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
112.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Polar Aqua 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501335
Kód dod.: 720228
EAN: 9000101530667
 
129.90 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky svému diskrétnímu designu a trendy barvám se perfektně hodí pod okraj toalety. Zažijte svěžest květin s každým spláchnutím.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Kód: 2001300
Kód dod.: 707167
EAN: 8594194890476
100%
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet. Revoluční transparentní design.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.