cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
CXS Neo-gen 4envi pracovní rukavice latex velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Neo-gen 4envi pracovní rukavice latex velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2507939
Kód dod.: 598861
EAN: 8591940358259
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Neo-Gen 4ENVI ve velikosti 9 jsou univerzální ochranné rukavice s latexovým povrchem, které zajišťují pevný úchop i ve vlhkém prostředí.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
-8%Sleva
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum pro vyplnění vrásek, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum pro vyplnění vrásek, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
304.90 Kč
329.90 Kč
20 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum pro vyplnění vrásek s prokazatelným účinkem proti hlubokým vráskám.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
169.90 Kč
1 132.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemným zápachům a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
-32%Sleva
Nivea Denní UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denní UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
379.90 Kč
559.90 Kč
12 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektivním řešením pro každodenní ochranu pleti proti UV záření a redukci známek stárnutí pleti. Účinné složení obsahuje 2 typy čisté kyseliny hyaluronové pro podporu vlastní tvorby hyaluronu v pl
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velké houby na nádobí BALhome VILTEX Gastro usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky praktickým rozměrům a pohodlnému používání.
AKCE
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zajišťuje hygienickou čistotu toalety a svěží vůni při každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
99.90 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáhá zajistit hygienickou čistotu toalety při každém spláchnutí.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
-10%Sleva
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
Kód: 2501748
Kód dod.: 721017
EAN: 4260418930931
 
27 Kč
29.90 Kč
600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 812017
EAN: 8594001775026
96%
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
BALTECH letní náplň do ostřikovačů, 3 l
BALtech
BALTECH letní náplň do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2500586
Kód dod.: 481209
EAN: 8591235077865
 
45.90 Kč
15.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Zabraňuje světelnému, tepelnému a mechanickému opotřebení pryžových části.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky vhodné pro prevenci zaprání a vyprání tmavého prádla např. košile, halenky, kalhoty, jean apod...
AKCE
-9%Sleva
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
49.90 Kč
54.90 Kč
41.58Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrubozrnná sůl do myčky s obsahem zinku, změkčuje vodu a tím usnadňuje mytí s menší spotřebou mycího prostředku. Speciální složení se zinkem navíc zabraňuje usazování vodního kamene a rzi uvnitř myčky nádobí.
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
-5%Sleva
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
659 Kč
697 Kč
5 272Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní krok v péči o pleť. Osvěžující primární péče, jež pleť hydratuje, vyhlazuje a navrací jí ob
-2%Sleva
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
352 Kč
359 Kč
14.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
Kód: 2501649
Kód dod.: 721016
EAN: 4260418930955
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou horskou vůni.
AKCE
-1%Sleva
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
437 Kč
439.90 Kč
485.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
Kód: 2501648
Kód dod.: 721018
EAN: 4260418930924
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
HG pěnový čistič vodního kamene, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG pěnový čistič vodního kamene, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2507247
Kód dod.: H06157
EAN: 8711577217761
 
-
440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG pěnový čistič vodního kamene pomáhá odstranit vodní kámen z různých povrchů. Balení obsahuje také HG čistič skla a zrcadel zdarma.
-1%Sleva
Nivea Men Anti-Age Power Serum posilující sérum 2 v 1, 30 ml
Nivea®
Nivea Men Anti-Age Power Serum posilující sérum 2 v 1, 30 ml
Kód: 2505906
Kód dod.: 822821
EAN: 4006000020068
 
564.90 Kč
568.50 Kč
18 830Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra lehké pleťové sérum vyvinuto speciálně pro mužskou pleť.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.