cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
169.90 Kč
1 132.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemným zápachům a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
-32%Sleva
Nivea Denní UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denní UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
379.90 Kč
559.90 Kč
12 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektivním řešením pro každodenní ochranu pleti proti UV záření a redukci známek stárnutí pleti. Účinné složení obsahuje 2 typy čisté kyseliny hyaluronové pro podporu vlastní tvorby hyaluronu v pl
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ GASTRO 3 ks 15 × 7,5 × 4,5 cm
Kód: 2601174
Kód dod.: 591705
EAN: 8591235104820
 
29.90 Kč
9.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velké houby na nádobí BALhome VILTEX Gastro usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky praktickým rozměrům a pohodlnému používání.
AKCE
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zajišťuje hygienickou čistotu toalety a svěží vůni při každém spláchnutí.
AKCE
-2%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
99.90 Kč
102 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáhá zajistit hygienickou čistotu toalety při každém spláchnutí.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata směs, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neskládaná (ve formě směsi) obvazová vata vyrobena ze směsi bavlny a viskózy.
BIC 3 HYBRID PÁNSKÝ HOLÍCÍ STROJEK + 6 KS NH 4014
Bic®
BIC 3 HYBRID PÁNSKÝ HOLÍCÍ STROJEK + 6 KS NH 4014
Kód: 2603468
Kód dod.: 882117
EAN: 3086123194014
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-10%Sleva
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně lesa WC blok, 45 g
Kód: 2501748
Kód dod.: 721017
EAN: 4260418930931
 
27 Kč
29.90 Kč
600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
GLADE VONNÉ TYČINKY CHOCO 50 ML 4557
Glade by brise®
GLADE VONNÉ TYČINKY CHOCO 50 ML 4557
Kód: 2603050
Kód dod.: 773189
EAN: 5000204484557
 
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
GLADE SVÍČKA 204 G APPLE 8891
Glade by brise®
GLADE SVÍČKA 204 G APPLE 8891
Kód: 2603024
Kód dod.: 773160
EAN: 5000204478891
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-5%Sleva
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
659 Kč
697 Kč
5 272Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní krok v péči o pleť. Osvěžující primární péče, jež pleť hydratuje, vyhlazuje a navrací jí ob
AKCE
-9%Sleva
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
49.90 Kč
54.90 Kč
41.58Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrubozrnná sůl do myčky s obsahem zinku, změkčuje vodu a tím usnadňuje mytí s menší spotřebou mycího prostředku. Speciální složení se zinkem navíc zabraňuje usazování vodního kamene a rzi uvnitř myčky nádobí.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky vhodné pro prevenci zaprání a vyprání tmavého prádla např. košile, halenky, kalhoty, jean apod...
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Bic®
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-2%Sleva
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
352 Kč
359 Kč
14.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vůně moře WC blok, 45 g
Kód: 2501649
Kód dod.: 721016
EAN: 4260418930955
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou horskou vůni.
AKCE
-1%Sleva
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PĚNOVÉ MÝDLO (BÍLÁ) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
437 Kč
439.90 Kč
485.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 6, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 6, balení 10 ks
Kód: 2503330
Kód dod.: 523412
EAN: 8593534710115
 
18.90 Kč
19 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 14 mm, velikost číslo 6.
Astrid  Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
229.90 Kč
7 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující perlové sérum pomáhá redukovat vrásky, obnovit ztracený objem a sjednotit tón pleti. Díky inovativní perličkové technologii se účinné složky aktivují až při aplikaci.
AKCE
-28%Sleva
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
104 Kč
145 Kč
208Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stop Rain je antistatický přípravek, který odpuzuje vodu z čelního skla automobilu.
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft exotické květy WC blok, 45 g
Kód: 2501648
Kód dod.: 721018
EAN: 4260418930924
 
29.90 Kč
664.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní přívěsek s modrou barvou vody! Díky obsahu čistících látek a vůní produkt dokonale čistí toaletu, osvěží a ponechává velmi příjemnou vůni.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.