cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-2%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
99.90 Kč
102 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáhá zajistit hygienickou čistotu toalety při každém spláchnutí.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáhá udržovat toaletu hygienicky čistou a zanechává svěží eukalyptovou vůni po každém spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
29.90 Kč
747.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovice, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovice, 900 g
Kód: 02748
Kód dod.: 722010
EAN: 8595000910463
 
294.90 Kč
327.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený ke vkládání do pisoárů zejm. k užití v komunální hygieně. Přípravek zabraňuje tvorbě usazenin a slouží s dezodoraci prostor WC.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-22%Sleva
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Semo
Semo Rajče tyčkové Tornádo F1
Kód: 39423
Kód dod.: 0432022
EAN: 8590396320209
100%
17 Kč
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rajče tyčkové výnosný hybrid Na rostlinách odstraňujeme boční výhony Zalévejte 1 x týdně větším mn
RYOR revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 50 ml
Ryor
RYOR revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 50 ml
Kód: 74856
Kód dod.: 822698
EAN: 8594007977790
90%
289.90 Kč
5 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revitalizační sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Semo
Semo Cuketa zelená Jigonal 1,5 g
Kód: 85507
Kód dod.: 0406022
EAN: 8590396060204
100%
7.60 Kč
9.90 Kč
3 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda cukety nehybridního typu, která nese větší, tmavozelené plody Kratší plody získávají při pře
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC kuličky, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC kuličky, 50 g
Kód: 96528
Kód dod.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
49.90 Kč
998Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eucalyptus, Lemon, Fresh Flowers, mix nejoblíbenějších variant tohoto výrobku v jednom balení. Vůně eukalyptu, citrónu nebo čerstvých květů.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802882
Kód dod.: 6468
EAN: 8595025830425
100%
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-12%Sleva
Bref DeLuxe Lovely Jasmine WC blok v kuličkách, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref DeLuxe Lovely Jasmine WC blok v kuličkách, 3× 50 g
Kód: 1911240
Kód dod.: 720210
EAN: 9000101375114
 
89.90 Kč
102 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref DeLuxe luxusní parfémy pro vaší toaletu.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 6807
EAN: 8595025835680
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Kód: 2109574
Kód dod.: 707175
EAN: 8594194890483
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Bohdana okurky nakladačky 2 g
Holman
Holman F1 Bohdana okurky nakladačky 2 g
Kód: 2300277
 
EAN: 8594039280158
100%
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyznačuje se podobnou kvalitou plodů i rezistencí vůči chorobám jako odrůda Fatima F1, nabízí však j
-5%Sleva
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
659 Kč
697 Kč
5 272Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní krok v péči o pleť. Osvěžující primární péče, jež pleť hydratuje, vyhlazuje a navrací jí ob
GLADE VONNÉ TYČINKY CHOCO 50 ML 4557
Glade by brise®
GLADE VONNÉ TYČINKY CHOCO 50 ML 4557
Kód: 2603050
Kód dod.: 773189
EAN: 5000204484557
 
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
GLADE SVÍČKA 204 G APPLE 8891
Glade by brise®
GLADE SVÍČKA 204 G APPLE 8891
Kód: 2603024
Kód dod.: 773160
EAN: 5000204478891
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-2%Sleva
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
352 Kč
359 Kč
14.08Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
AKCE
-9%Sleva
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister sůl do myčky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
49.90 Kč
54.90 Kč
41.58Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrubozrnná sůl do myčky s obsahem zinku, změkčuje vodu a tím usnadňuje mytí s menší spotřebou mycího prostředku. Speciální složení se zinkem navíc zabraňuje usazování vodního kamene a rzi uvnitř myčky nádobí.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky vhodné pro prevenci zaprání a vyprání tmavého prádla např. košile, halenky, kalhoty, jean apod...
-1%Sleva
Nivea Men Anti-Age Power Serum posilující sérum 2 v 1, 30 ml
Nivea®
Nivea Men Anti-Age Power Serum posilující sérum 2 v 1, 30 ml
Kód: 2505906
Kód dod.: 822821
EAN: 4006000020068
 
564.90 Kč
568.50 Kč
18 830Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra lehké pleťové sérum vyvinuto speciálně pro mužskou pleť.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 6, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 6, balení 10 ks
Kód: 2503330
Kód dod.: 523412
EAN: 8593534710115
 
18.90 Kč
19 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 14 mm, velikost číslo 6.
Astrid  Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
229.90 Kč
7 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující perlové sérum pomáhá redukovat vrásky, obnovit ztracený objem a sjednotit tón pleti. Díky inovativní perličkové technologii se účinné složky aktivují až při aplikaci.
AKCE
-28%Sleva
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
104 Kč
145 Kč
208Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stop Rain je antistatický přípravek, který odpuzuje vodu z čelního skla automobilu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.